Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Yılın transferi için Balotelli İstanbul’da! Galatasaray’a yeşil ışık yakmıştı

İletişimMario Balotelli ortaya koyduğu performans ile birçok kulübün transfer listesine girmişti. Galatasaray ise Adana Demirspor ile anlaşma sağlaması halinde bu transferi gerçekleştirecek. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ise yaptığı bir açıklamasında sıcak futbolcunun transferine sıcak baktığını dile getirmişti.

BALOTELLİ’NDEN GALATASARAY TRANSFER MESAJI

Mario Balotelli’nin Galatasaray’a yeşil ışık yaktığı öne sürüldü. Balotelli, Galatasaray’ın büyük bir kulüp olduğunu belirterek “Galatasaray’da her oyuncu oynamak ister. Ateşli taraftarları var. Avrupa’da bu şekilde tanınıyor, büyük bir kulüp.” ifadelerini kullandı. Bu açıklama ise taraftarlarda ve yöneticilerde transfer mesajı olarak yorumlandı.

Adana Demirspor formasıyla 33 resmi maçın 26’sında ilk 11’de yer alan 31 yaşındaki yıldız golcü, 19 gol ve 6 asist performans ile Süper Lig’de gol krallığında 22inci sırayı aldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.