undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Yeminli Tercüme Hizmeti

İletişim


Bir dilden başka bir dile anlamı değiştirmeden aynı fikir, düşünce ve mesajı aktarma olarak tanımlanan yeminli tercüme hizmeti günümüzde oldukça önemlidir. Tercüme hizmetleri arasında noter onaylı olarak yapılacak çeviri hizmetleri yeminli tercümanlar tarafından gerçekleşmektedir. Yeminli tercüme ofisleri ile ticari ya da farklı belgelerinizin bir dilden başka bir dile uzman kişiler tarafından tercüme edilmesini sağlamaktadır.

Tercüme edilen belgelerin ilgili noterler tarafından onaylanmış hali olarak karşımıza çıkan tercüme hizmeti üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Noterlere bağlı olan İstanbul yeminli tercüme ofisleri bünyesinde her dilde çeviri gerçekleştirecek profesyonel kişileri içinde barındırmaktadır.

Resmi olarak gerçekleştireceğiniz ticari anlaşmalar başta olmak üzere özellikle şirketlerin son yıllarda tercih ettiği tercüman büroları sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Yeminli tercüme ofisleri aracılığı ile uluslararası alanda gerçekleştireceğiniz işlemler resmi olarak faaliyet gösteren noter tarafından onaylanmış kuruluşlardır. Bilmiş olduğu dili resmi evraklarla kanıtlayan yeminli tercümanlar noter tarafından hazırlanmış olan yemin belgesi ile tercüman ofisleri aracılığıyla hizmet sunmaktadır.

Belgenin geçerliliği açısından yeminli tercümanlar kendi imza ve kaşelerini kullanarak resmi kurumlarda geçeli olmasını sağlamaktadır. Yemin belgesi olmayan tercümanların ise resmi kurumlarda geçerliliği olmamaktadır. Bununla birlikte noter tasdiki olan resmi belgenin de tercümesine yalnızca yeminli tercüman imza atabilmektedir.

Yeminli tercümanlar birçok anlamda yeminli olmayan tercümanlara göre daha fazla avantaj sağlamaktadır. Yeminli tercüme ofisleri bünyesinde barındırdıkları yeminli tercümanlar ile çevirisi gerçekleşecek olan belgenin doğru ve orjinal bir şekilde dosyaya bağlı kalarak aynı cümlelerin tercüme edilme sorumluluğunu da üstüne almaktadır. Tüm resmi makamlarda geçerli sayılan yeminli tercümeler işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Gizlilik sözleşmesi içerisinde gerçekleşecek olan tercümeler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Yeminli tercüme gerektiren belgeler arasında ise diplomalar, doğum belgeleri, pasaport, not dökümleri, kimlik ve kişisel belgelerle birlikte tüm hukuki belgeler yeminli tercüme gerektirmektedir. Yeminli tercüme onayı çevirileri genelde üniversiteler, devlet daireleri, bankalar, konsolosluk ve noterler tarafından talep edilmektedir. Her türlü hukuki alanda ya da resmi kuruluşlarda yeminli tercüme ihtiyacınıza yeminli tercüme ofisleri aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.