Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Uygun Fiyatlarla League of Legends RP Almak İster Misiniz?

İletişim


 

League of Legends oyununda oyuncuların çok daha iyi eşyalara sahip olmasını sağlayan bir para birimi bulunmaktadır. Bu para birimi, oyunu oynayarak elde edebileceğiniz bir para birimi olmadığı için bu para birimine, gerçek parayı dönüştürerek sahip olmaktasınız. Bahsettiğimiz para birimi her LoL oyuncusunun bildiği üzere Riot Points’tir.

 

Riot Points ile oyun içerisinde çeşitli kostümlere, simgelere, totemlere vs. sahip olabiliyorsunuz ve böylece oyun içerisinde diğer oyunculardan farkınızı kanıtlayabilirsiniz. Riot Points’e de Kopazar gibi yetkili e-pin satıcıları aracılığı ile çok daha uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Normal şartlarda oyundan almak istediğinizde daha fazla para ödemek yerine Kopazar üzerinden indirimli RP satın al ve aldığın LoL RP’leri dilediğin gibi harca!

 

RP, Mavi Öz’den farklıdır. RP ile alabileceğiniz ürünler farklıyken RP ile alacağınız ürünler aslında pek de farklı değil. Çünkü RP ile alınan çoğu ürünü Mavi Öz ile alamazken, Mavi Öz kullanarak sahip olabileceklerinizi RP ile de edinebiliyorsunuz. Bundan dolayı oyun içerisinde RP büyük bir öneme ve değere sahip olduğunu görebiliyoruz.

 

Kopazar’dan uygun fiyatlarla RP nasıl alabilirim?

 

  • Öncelikle Kopazar’ın LoL RP sayfasını burayadan ziyaret etmeniz gerekmektedir: kopazar.com/league-of-legends-riot-point

  • Siteye giriş yaptığınız zaman sizi Kopazar’ın LoL RP ürünleri karşılayacaktır. Buradan bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan RP ürününü seçmeniz gerekmektedir

  • Hangi ürünü alacağınıza karar verdikten sonra siteye bakiye yükleyebilmek ve satın almak için Kopazar.com’a kolayca ücretsiz bir şekilde üye olmanız gerekiyor.

  • Üye olduktan sonra sağ üst kısımda bulunan üyelik bölümünde yer alan “Bakiye Yükle” bölümünden, size en uygun ödeme yöntemini kullanarak bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

  • Bakiye yükledikten sonra alacağınız RP seçeneğinin yanında bulunan “Satın Al” butonuna basın ve satın alma işlemini gerçekleştirin.

  • Satın aldıktan sonra sitenin yönlendirmesi ile RP kodunuza erişebilirsiniz.

  • RP kodunuzu da oyunu açarak, oyun içerisinden Riot Pin seçeneğini kullanarak hesabınıza almış olduğunuz RP’leri tanımlayabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

     

Bu adımları takip ederek Kopazar üzerinden indirimli LoL RP sahibi olabilirsiniz.

 

Kopazar’da sadece LoL RP bulunmamaktadır, Valorant, PUBG Mobile gibi oyunlar için de E-Pin hizmeti sunulmaktadır. Bunların yanı sıra piyasadaki e-pin sistemi olan, neredeyse bütün oyunlar için uygun fiyatlarla Kopazar’dan e-pin alabilirsiniz.

 

League of Legends’da kullanmak üzere alacağınız RP kodlarını yalnızca TR sunucusunda kullanabileceğinizi unutmayın. Kopazar üzerinden almış olduğunuz hizmetler hakkında canlı destek üzerinden yardım talep edebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Böylece müşteri deneyimini en üst düzeyde tutma konusundaki vermiş olduğumuz hizmetlerimizden tam olarak faydalanabilirsiniz.

 

Kopazar’dan almış olduğunuz e-pin kodlarını dilerseniz kendiniz kullanabilirsiniz, dilerseniz de arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. League of Legends RP aldığınız zaman bu kodlar herhangi bir hesaba bağlı değildir ve dilediğiniz hesapta tabi ki de sadece 1 kullanım hakkıyla kullanabilirsiniz.

 

Hemen sen de Kopazar.com’u ziyaret et ve avantajlı fiyatlarla oyunda istediğin içeriklere kolayca eriş!

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.