Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Üç Kız Kardeş yeni sezon ne zaman başlayacak? Üç Kız Kardeş 2. sezon tarihi

İletişim


Başrollerinde İclal Aydın, Özgü Kaya, Reha Özcan ve Berker Güven’in yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisi, geçtiğimiz şubat ayında yayın hayatına başladı. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve güçlü oyuncusuyla dikkat çeken dizi, ilk bölümden itibaren büyük beğeni topladı. Dizi, sezon boyunca liderliği hiçbir rakibine kaptırmamayı başardı.

Rüçhan karakteri dizide dikkat çekerken, Türkan ve Somer arasındaki enerji de çok sevildi. Çekimleri Ayvalık’ta yapılan dizi Haziran ayında sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Diziseti’nin haberine göre Kanal D, Üç Kız Kardeş dizisini rakipleriyle aynı vakitte başlatmak istiyor. 20 Ağustos tarihinde yeni sezon için sete çıkacak olan Üç Kız Kardeş’in yeni sezonunun 13 Eylül’de yayınlanması planlanıyor. Ancak 17. bölümün net olarak ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.