Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

THY Bilet Değişikliği

İletişim


THY Bilet Değişikliği içeriğimizde Türk Hava Yollarından aldığınız herhangi bir bileti nasıl değiştirebileceğinizi detaylı bir şekilde aktarmaya çalışacağız. Türk Hava Yolları dünya üzerindeki en prestijli ilk 9 uçak şirketi arasında yer almaktadır. Dünyanın birçok noktasına uçak seyahatleri düzenleyen THY’den aldığınız bileti kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

THY Bilet Al

THY’den bilet almanın birden çok yöntemi bulunmaktadır. Seyahat türünü belirledikten sonra Nereden Nereye gideceğinizin bilgisini de belirttikten sonra uçuş yapmak istediğiniz tarihi de belirtirin ve “UÇUŞ ARA” butonuna basın.

THY Bilet Sorgulama

THY bilet sorgulama işlemi için PNR kodu ve yolcunun soyadı bilgisi yeterlidir. PNR numarası genellikle 6 haneli bir numaradır ve uçak biletlerinin üzerinde bulunmaktadır. Uçak bileti satın aldıktan sonra Check-in işlemi zorunlu olmakla birlikte PNR numarası Check-in işlemlerinde de geçerlidir.

THY Bilet İptal

Türk Hava Yollarından aldığınız bileti iptal etmenin belirli şartları bulunmaktadır.

  • Uçuşa 1 saat veya 1 saatten az kaldıysa bilet iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Uçuşa 1 saat ile 12 saat arasında bir süre kaldıysa da iade yapılmaz fakat bilet değişikliği yapılabilmektedir.

THY Bilet Değişikliği
THY Bilet Değişikliği oldukça basit bir işlemdir. 0850 840 23 69 numarasını arayarak bilet değişikliği yapabileceğiniz gibi fiziksel satış noktalarından da bilet değişikliği yapabilirsiniz. THY bilet değişikliği ücreti uçuşa 12 saatten uzun bir süre varsa 100 TL olmakla birlikte eğer uçuşa 12 saatten az bir süre varsa da 200 TL’dir.

THY online bilet değişikliği nasıl yapılır?

THY Online Bilet Değişikliği işlemi için THY’nin resmi web sitesinden işlem yapmalısınız. Bu işlem için size gerekli olan bilgiler; PNR ve yolcu soyadı bilgisidir. Bu bilgilerle bilet sorgusunu yaptıktan sonra değişim yapabilirsiniz.

Pegasus, THY ve Anadolu Jet Bilet Değişikliği gibi işlemlerin detayları için https://www.kozba.org/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.