Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Terörist elebaşı İsveç’te ağladı: Osmanlı’yı yeniden kuracaklar!

İletişimTürkiye’nin İsveç ve Finlandiya’nın NATO‘ya üyeliği konusunda bu iki ülkeden aldığı terörizm karşıtı taahhütler PKK’yı kudurtmaya devam ediyor. Terör örgütü YPG/PKK’nın sözde Dış İlişkiler Sorumlusu Abdulkerim Ömer, İsveç’e yaptığı ziyarette bu ülkeden NATO ahnlaşmasını fashetmesini talep etti.

TERÖRİST VEKİL DAVET ETTİ

İsveç Meclisi’nde YPG/PKK destekçisi bağımsız milletvekili Amineh Kakabaveh’in davetlisi olarak İsveç’te bulunan Ömer, ziyaretinin ilk gün kendisi ile görüşecek İsveçli bir yetkili bulamadı. Kakabaveh’in sosyal medya hesabından açıklama yapan Ömer, Türkiye’nin bağımsızlığının 100. yılında Osmanlı İmparatorluğu’nu yeniden kuracağını ve bunu engellenmesi için İsveç’ten yardım istedi.

AMBARGO DA İSTEDİ

İsveç ve Finlandiya’ya adeta yalvaran terörist Ömer, Türkiye’ye silah ambargosu uygulanmasını Türkiye ile NATO konusunda yapılan anlaşmanın da derhal durdurulmasını talep etti.
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.