Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

TEİAŞ işçi alımı başvuruları nereden yapılır? TEİAŞ işçi alımı şartları nelerdir? 

İletişimTEİAŞ işçi alımı başvuruları başlıyor. Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. 16 şehirde personel alımı yapacağını açıkladı. TEİAŞ, 16 şehirde 53 kişi alınacağını duyurdu. Peki TEİAŞ işçi alımı başvuruları nereden yapılır? TEİAŞ işçi alımı şartları nelerdir? TEİAŞ işçi alımıyla ilgili her şey haberimizde…

TEİAŞ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NEREDEN YAPILIR?

TEİAŞ personel alımı ilanlarına başvurmak için istenilen şartlara uyan adaylar başvuru yapabilecek.

TEİAŞ iş ilanı İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurulabiliyor. Yayın tarihinden itibaren 5 gün içinde (01-05/08/2022 tarihleri arası) başvurular yapılabilecek.

TEİAŞ İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI NELERDİR?

TEİAŞ 16 ilde elektirik teknisyeni alımı yapacağını duyurdu.

Sürekli işçi kadrolarına 53 teknisyen alımı yapılacak. Durumları talep şartlarına uyan adaylar, ilanın İŞKUR internet sitesinden yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde başvuru yapabilecek.

Başvurular İŞKUR’un internet adresinden ya da İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden gerçekleştiriliyor.

TEİAŞ PERSONEL ALIMI İÇİN AÇIKLAMA YAPTI

İŞKUR’a başvuru yapan ve isimleri Şirketimize gönderilen adaylardan;

Talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı ile

Öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek ve bu adaylar sözlü sınava davet edilecektir.

Kura çekimi, iş ilanında belirtilen gün, saat ve adreste noter huzurunda yapılacaktır. İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Şirketimizin internet sitesinin “duyurular” kısmından ilan edilecektir.

Talep şartlarını taşımadıkları sonradan anlaşılan adayların başvuruları kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında sonlandırılabilecektir.

Durumları talep şartlarına uyan adaylar, ilanın İŞKUR internet sitesinden yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde (01-05/08/2022 tarihleri arası) İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilecektir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.