istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Taze Çiçek İle Bahar Her Zaman Yanınızda!

İletişim


Taze Çiçek, farklı çiçeklerin tek bir adreste toplandığı yeni nesil çiçekçilik firmasıdır. Online olarak çiçeklerin satılmasını sağlayan firma, mobil uygulaması ile hem satın alma hem de video mesaj bırakma gibi ekstra özellikleri sağlıyor. Günümüzün çağını yakalamış olan firma sayesinde dilediğiniz çiçeği kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Taze Çiçek Firmasının Sunduğu Çiçek Türleri

Çiçekçi olarak hizmet sunan firma, farklı birçok çiçeklerin tek bir adres içerisinde buluşmasını sağlıyor. Firma içerisinde yer alan çiçek türleri genel olarak orkide, lale, zambak, gül ve sukulent gibi çeşitlerdir.

Çiçek siparişi işleminizin kolay olması adına firma sizlere hazır birçok tasarım sunuyor. Bu tasarımların içerisinde doğum günü, sevgiliye özel, yeni iş, doğum ve tebrik gibi farklı türlerde düzenlemeler yapılır. Tasarımların düzenlenmesi sırasında kullanılan çiçeklerin anlamlarına dikkat ediliyor.

Taze Çiçek Markalaşma Yolunda!

Firmanın markalaşma yolunda attığı çok büyük adımlar bulunuyor. Firma yalnızca çiçek değil, birçok alanda müşterilerine kaliteyi sunmayı amaçlıyor. Firmanın kısa sürede aktif olması beklenen hizmetler arasında Taze Bitki biliniyor.

Taze Bitki; salon bitkileri, ofis çiçekleri, iç mekan – dış mekan bitkileri ve bahçe bitkileri gibi bitkilerin sunulacağı özel bir platformdur. Bu platformda farklı birçok bitkinin Türkiye’nin her yerine yayılması amaçlanıyor.

Firma, Taze Hediye hizmeti ile de yeni bir marka oluşturmayı düşünüyor. Taze Hediye içerisinde ise alan ile uygun yüksek kalitedeki hediyelik eşyaların en uygun fiyatlar ile sunulması bekleniyor.

Tüm bunların yanında çiçek sepeti oluşturma içerisinde kullanılan çiçekler için nadir çiçeklerin de sunulması bekleniyor. Bu hizmet pro olarak isimlendiriliyor ve ulaşılması zor olan çiçeklerin çok daha kolay bir şekilde satılmasını amaçlıyor.

Taze Çiçek Hakkında

Herhangi bir yatırım almadan kendi emeği ile İstanbul içerisinde hizmet vermeye başlayan firma, günümüzde Ankara, İzmir, Eskişehir, Kayseri, Adana, Bodrum, Çeşme ve İzmit gibi illerde ana merkezleri ile yer alıyor.

Türkiye’nin her yerine teslimat sağlayan firma, kendi tasarımlarının ve sunduğu hizmetin çok daha geniş bir alana yayılmasını sağlıyor. Firma her zaman kendini ve sunduğu hizmeti geliştirmeyi amaçlayan açık bir yapıya sahiptir.

Almak istediğiniz çiçekleri en güzel tasarımı ile satın almak için www.tazecicek.com adresini kullanabilirsiniz. Firmanın web sitesi içerisinden tüm hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.