izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Survivor’da cinsellik skandalı mı? Aleyna Kalaycıoğlu’na mastürbasyon şoku! “Çok sessiz olmalısın”

İletişimGeçtiğimiz yıl Survivor‘da ünlü olan Aleyna KalaycıoğluBize Kaldı‘ adlı programda Dominik’te mastürbasyon, tuvalet ve cinsellik konusunda merak edilen soruları yanıtladı.

“YOKSA YAKALANIRSIN”

Survivor Aleyna tuvaletler konusunda şunları söyledi:

“Herkesin tuvalet alanı farklı gibi gözüküyor ama ortak. Herkesin gittiği bir yol var. O yolda sola sapan sağa sapan var. Tuvaletini yaparken bir başkası tuvaletini yapmaya geldiğinde çok sessiz olmalısın. Yoksa yakalanırsın. Birkaç kez başıma geldi, patika yolumuz var. Orası yürüme yolu. Oraya tuvalet yapılmaz. Gece giderken fışık diye basıyorsun.”

“O YÜZDEN OLAMIYORUZ”

En çok merak edilen sorulardan biri de adada cinsel hayattı. Aleyna Kalaycıoğlu konuya dair “Benim tanıklık ettiğim olmadı. Şimdi biz regl filan olamadığımız için bizim erkeklik hormonu çok fazla baskılanıyor. O yüzden olamıyoruz. Hormonal çok dengesizlikler oluyor. O an kimin aklına böyle bir şey gelir bilmiyorum” dedi.

Cinsellikle ilgili soruları içtenlikle yanıtlayan Kalaycıoğlu sunucuların “Mastürbasyon yapıyor muydunuz?”‘ sorusu üzerine ise şaşkınlığını gizleyemedi. Kalaycıoğlu bu soruya yanıt vermekten kaçındı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.