Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Survivor sürgün kampında isyan çıktı! Potadaki isimler isyan etti

İletişim


Sürgün kampına giden ilk yarışmacı olan Birsen de “Seçtikleri kişiyi potaya koyma amacındalar, performansa bakmadılar” diyerek tepkisini dile getirdi. Survivor‘da bu sene ilk defa uygulanan sürgün kampına giden ilk yarışmacı Birsen olmuştu. Birsen’in ardından ise sürgün kampına sırasıyla Sercan, Gizem ve Hikmet gitmişti. 4 adaydan birinin ise Survivor macerası bu akşam noktalanacak.

“PERFORMANSA GÖRE YAZMADILAR”

Sürgün kampında iki gündür bulunan Gizem Kerimoğlu da adını yazan takım arkadaşlarına isyan etti ve haksızlık yapıldığını söyledi. Adada bulunan arkadaşlarına dert yanan Gizem, “O an mı geldi akıllarına ben inanmıyorum. Yedisi birden yazdı. Hiç inanmıyorum. Sude, Anıl, Gökhan falan zaten birbirleriyle konuşmuştur. Performansa göre yazmadılar bence. Öyle bir karakter yok onlarda. Bu doğru eksilme olmuyor, bencillik oluyor. Berna ve Evrim’in de performansları iyi değildi, göreceğiz bakalım bundan sonrasını” ifadelerini kullandı.

HİKMET’TEN OLAY AÇIKLAMA

Kampa giden son isim olan Hikmet Tuğsuz ise adayların performansa göre yazıldığını savunarak “Bence birlik beraberlik yoktu kimse kimseyle konuşmadı. Herkesin performansa göre yazdığını düşünüyorum” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.