Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Suratsız erkekler daha iyi koca olur

İletişim


Daha önce üç kez evlenip boşanan Nilgün Belgün, telefonla bağlandığı Magazin Masası programında ihanete dair detayları anlattı. 68 yaşındaki Belgün, son eşinin kendisini arkadaşıyla aldattığını anlattı.

Usta oyuncu, “Her eşimle aşık olarak evlendik. İlk evliliğimde birimiz 18, birimiz 20 yaşındaydık. Evlenmek için çocuktuk daha, götüremedik haklı olarak. İkincisinde eşim işimi istedi, büyü bozuldu ve yürümedi” dedi.

“HER ŞEY GÖZÜMÜN ÖNÜNDE OLDU”

Üçüncü evliliğinde ihanete uğradığını söyleyen ünlü sanatçı, “Gözümün önünde oldu bütün olaylar. Arkadaş grubuyduk ve her yere birlikte gidip geliyorduk. Bu arkadaş grubundan biriyle beni aldattı ve evliliğimiz bu sebeple bitti. Maalesef arkadaşımdı aldattığı kişi. Aştık bu konuları, unuttuk, düşmanlığım yok” diye konuştu. 

“SOSYAL ERKEKLER İYİ KOCA OLMUYOR”

İdeal erkeğe dair yorumlarda bulunan Belgün, “Çok gülen, çok sosyal erkekler iyi koca olmuyor. Erkek ne kadar suratsızsa o kadar dürüst oluyor, suratsız erkekler daha iyi koca oluyor” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.