Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Superbrasive Beton Silim Hizmetleri

İletişim


Superbrasive; dünya çapında bilinen ve tanınan, endüstriyel alanda elmas üretimi yapan uluslararası bir firma olarak bilinmektedir. Optik endüstriyel kesici tezgah ve zemin ile alakalı olan pek çok sayıda elmas üretmektedir. Beton silim, Superbrasive bünyesinde bir hizmet olan ve elmas padler yardımı ile beton yüzeylerin parlatılması olarak açıklanabilir. Bu parlaklık düzeyi granit ve mermer gibidir. Çevreye herhangi bir zararı olmayan bir işlemdir ve uzun ömürlü kullanmaya yarayan zeminlerin elde edilmesi sağlanmaktadır.
 

Beton Silim Makinesi ve İşlevi

Beton silim, bir diğer adıyla bilinen beton parlatma, diğer uygulamalara göre daha rahat ve masraf açısından da oldukça az maliyet çıkaran bir işlemdir. Dayanıklılık ve temizleme kolaylığı gibi sağladığı faydalar ile oldukça tercih edilmektedir. Beton silim bilindiği üzere zemin alanında yapılan son yeniliklerden biri olarak bilinmektedir. Mevcut olan beton zeminleri Superbrasive elması ve beton silim makinesi ile yapmak mümkündür. Silindikten sonra yüzeyin güçsüz olan tarafı kazınır ve güçlü bir yüzey elde edilmiş olur. Bu sayede mekanik parlatma işlemi yapılmaktadır.

Beton silim uygulaması yapılan yüzeylerde Lityum Silikat uygulanmaktadır. Bu kimyasal beton içerisinde yer alan kalsiyum hidroksit ile birlikte reaksiyona girer ve kalsiyum silikat halini alır. Böylelikle de beton silim uygulaması yapılacak alanlarda zeminin vibrasyonu yapıldıktan sonra hava kabarcıkları alındığı zaman kuşgözü adı verilen deliklerin oluşması önlenmiş olur. Betonun parladığı bu sayede daha net belli olur ve estetik görünümün de elde edilmesinde katkıda bulunur.

Beton silim işlemi yapıldığı esnada kullanılan makinalar; tüplü, kenar makinası, elektrikli ve uzaktan kumandalı makinalar olarak kategorilere ayrılmaktadır. Beton silimin yapıldığı alanlar avantaj açısından oldukça geniştir. Zeminin ömrünü uzatmada ve dolayısıyla kullanım ömrünü de uzatmada fayda sağlamaktadır. Maliyet açısından da uygun olması tercih edilebilirlik oranını fazla kılmaktadır. Çevreye dost bir işlem olması, uzun bir kullanım ömrü ve sahip olduğu çeşitli renkler ile bütün yeni projelerde kullanıldığı bilinmektedir. Işıt yansıtma özelliği de bulunan beton silim parlatma, oldukça rağbet gören bir uygulamadır ve Superbrasive bünyesinde de hizmeti verilen ve kaliteli bir şekilde sunulan bir işlemdir.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.