Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Süper Lig ekibi Morutan’ı transfer ediyor! İşte genç yıldızın anlaştığı yeni takımı

İletişim


Galatasaray’da Olimpiu Morutan’ın yeni adresi belli oldu. Sivasspor’un Olimpiu Morutan ile anlaştığı öne sürüldü. Yakın zamanda transferin açıklanması ve resmiyet kazanması bekleniyor. Öne sürülen iddiaya göre Olimpiu Morutan’ın sarı-kırmızılıların o bölgeye takviye yapması halinde Sivasspor’a kiralık olarak gönderileceği ortaya çıktı.

SİVASSPOR MORUTAN TRANSFERİ İÇİN ANLAŞMA SAĞLADI

Sivasspor’un teknik direktörü Rıza Çalımbay, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Morutan’a talip olduklarını söylemişti. Çalımbay, “Galatasaray’dan Aytaç Kara ve Emre Kılınç için bir temasımız olmadı ama Morutan için bir talebimiz oldu kiralık olarak birkaç gün içinde belli olacak.” ifadelerini kullanmıştı.

Geçen sezon Olimpiu Morutan, Galatasaray formasıyla 34 resmi maçta oynadı ve 3 gol atma ve 5 asist yapma başarısı gösterdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.