Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Sprey Poliüretan Sıkma Köpük

İletişim


Sprey köpük poliüretan, püskürtme ile uygulanan bir ısı ve ses yalıtım türüdür. Özel donanım ekipmanlar aracılığıyla ilgili yüzeye püskürtme şeklinde uygulanan yalıtım ürünüdür. Her yüzeye kolay bir şekilde uygulanır. Yüksek ısı izolasyonu oluşturması sebebiyle çok sık olarak kullanılır.
Tüm projeler için uzman personellerimiz tarafından mobil sistemler yoluyla ilgili yüzeylere püskürtme tekniğiyle uygulanır.
Sprey poliüretan ürünü sıvı formdaki püskürtmenin sonunda ortalama olarak10 dakikalık bir sürenin ardından sertleşir. Sıvı olarak uygulanıyor olması, sertleşmenin ardından boşluksuz bir bütünlük oluşturur. Özel ekipmanlar kullanarak yerine getirdiğimiz uygulamalarda yüksek basınç oluşur. Böylece uygulama yüzeyindeki en küçük gözeneklerin bile dolması hedeflenir. Kısa sürede havayla reaksiyona girerek genleşme ve sertleşme yaşayan sprey poliüretan köpük, yüksek kalitede ısı ve ses yalıtımı oluşturulmuş olur.
Sıkma köpük, birleştirme ya da gözenek oluşumu gibi etkenlere sahip olmadığı için dinamik seviyede ısı köprüsü oluşumunu önleyerek, sızdırmazlık özelliği elde etmiş olur.
Yüzeylerde kullandığımız sıkma sprey poliüretan köpük yoğunluğu “40 dansite” seviyesindedir. Sıkma sprey poliüretan köpük ısı iletkenliği “0.017” seviyesinde olduğundan, ısı yalıtımı malzemeleri arasında en iyi ısı yalıtım malzemesi olarak bilinir. Yangına dayanıklılık göstergesi niteliğinde (DIN4102) malzeme, yangın derecelendirmesinde B2 yanmazlık kategorisinde içerisinde yer alır.
Reaksiyon sonucunda kazandığı gözeneksiz bütün formu sebebiyle su geçirmezliği özelliğine sahip olur. Ses geçişini en alt seviyelere indirmesi nedeniyle ciddi bir ses yalıtım özelliğini de kazanmış olur.
Uygulama pratikliği, ısı ve ses yalıtımında yüksek başarısı ve su geçirmezlik özelliğiyle sprey poliüretan köpük hayatınıza konfor getiriyor. Sprey poliüretan köpük uygulaması hem en verimli uygulama standartları sebebi ile hem ısı hem ses yalıtımında masraflarınızı düşürmenize destek olmuş olur.
Eski tekniklerle uygulanan çatı yalıtım uygulamalarında olduğu gibi tamamen çatının çıkarılmasına gerek yoktur. Çatınız ahşap, beton vb. ayrım olmaksızın sıkma sprey poliüretan uygulaması ile yalıtım için en doğru neticeye ulaşmış olursunuz.
Her yüzeye uygulanabilirliği ilk olarak yapı projeleri olmak üzere oldukça büyük kullanım alanına sahiptir. Çatı yalıtımı, boşluk doldurma gibi birçok işlevi doğrultusunda türevlerinin en iyi örneğidir.
Isı ve ses yalıtım uygulamaları için hizmet sunan firmamız İstanbul Anadolu Yakası Kartal Soğanlık Yeni Mahalle merkezli olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul geneli ve Şehir dışı il ve ilçelerimize hizmet vermekteyiz.
 
Poliüretan sıkma köpük uygulamasının özellikleri;
Isı Yalıtımında mutlak çözüm
Uygulandığı bölgeyi korozyondana karşı korur
Kimyasallara Dayanıklıdır
Çürüme yapmaz, Koku Olmaz
Kesin Çözüm Sağlar
İşçilik, Nakliye, Zaman ve En Önemlisi Isıtma ve Soğutmada Tasarruf Sağlar
Yatay ve Düşey Zeminlerde Kolaylıkla Uygulanır, yaya trafiğine uygundur
Uygulandığı Yüzeyi Güçlendirir
Uygulama Hızı Çok Yüksektir.
Sıkma köpük kullanım alanları
Ahşap ev
Fabrika ve endüstriyel alanlar
Binaların çatı ve zeminleri
Besi çiftlikleri
Bodrum ve Garaj Tavanı
Trapez sac ve Aternit çatı
Soğuk hava deposu
Halı kurutma odası
Silo ve Tank
Çatılar
Araç kasaları
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.