Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

SpaWorld Islak Hacimler ve Spa Ekipmanları

İletişim


Her ayrıntıya dikkat eden estetik bir görünüm ile kaliteden ödün vermeden uzun ömürlü, sorunsuz üretime ulaşmanız gerekiyor. SpaWorld markası kaliteyi yaratır ve bu ailenin bir parçası olarak çalışan herkes kalitenin bir öncelik olduğunun bilincindedir. Spa ile ilgili bütün hizmetler spaworldde yer almaktadır.

Islak Hacimler

 
Ortak alanın bir parçası olan ıslak alanlar arasında duş, sauna ve buhar odaları gibi alanlar yer alıyor. Su içeren alana ıslak hacim denir. Spa merkezinde ayrıca Hamam, Tuz Odası ve Buhar Odası gibi mekânlar bulunmaktadır.
Farklı atmosferlere sahip bu mekânlar insanların rahatlayabileceği yerlerdir. Islak alan modern ve sakin bir atmosfere sahiptir. Islak hacimler sayesinde terapi görmüş kadar rahatlayacaksınız. Hayattan umutlu bir şekilde yol almak, güven duymakta zorlanırsınız. Yaşam beğenisi isteyenler bu alanları tercih edebilirler.

Spa Ekipmanları

 
Günümüzde şifalı su bakımı ve tedavisine kür denilmektedir. Kaplıca uygulamalarında kullanılan birçok cihaz ve malzeme bulunmaktadır. Spa tesisleri kişisel hijyen için kullanılmaktadır. Birçok cihaz türü vardır. Masaj yatakları, masaj koltukları, sıcak taş setleri, buhar makineleri, havlupanlar, taş ısıtıcılar, cilt bakım ekipmanları ve daha birçok cihaz bulunmaktadır.
Spacilt hastalıkları ve sistemik hastalıklar gibi hastalıklar için tedaviler uygundur. Spa ekipmanları kişiye bağlıdır. Isıtma battaniyeleri, güneş odası ekipmanları, hamilelik matları ve ayakta büyüteçler gibi yüksek kaliteli ekipmanlarımız bulunmaktadır.
Bu cihazlar insanların günlük tedavileri ve masajları için kullanılabilir. Hastalar için aroma yağları, doğal taşlar, profesyonel masaj teknikleri ve cihazları kullanılmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü olarak tesisler, geniş kullanım olanakları sunar.

Spa Ekipmanlarının Faydaları Nelerdir?

 
İnsanlar üzerinde faydalı etkileri olan kaplıca tedavilerinde kullanılan cihazlar özel olarak üretilmiştir. Kullandığınız ekipmanın birçok avantajı vardır. Masaj koltuğu hastanın ameliyat sırasında kendini rahat hissetmesini sağlar. Terapistlere işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirme avantajı sağlar. Cihaz, yürütülecek uygulamaya göre seçilir. Vanity de tesisin bir parçasıdır.
Bu raflar spa alanında düzeni sağlar. Spatesisler zararlı maddeler içermez. Bu sayede güvenle kullanılabilir. Sterilizatörler hastaya hijyenik tedavi sağlamaya yardımcı olur. Kişisel kullanım malzemeleri bakteri içermez ve bu cihazda yeniden kullanılabilir. Havlu ısıtıcıları havluları yumuşak ve kuru tutar.

 Kaplıca tedavisini bitirmiş kişilerin kendilerini bir el havlusuna sarmaları için yardımcı bir cihazdır. Sauna aksesuarları da spa tesislerinin bir parçasıdır. Çevrenin modern bir görünüme sahip olması ve bireyin zihinsel olarak rahatlaması açısından oldukça faydalıdır. Spaworld sitesinden spa bakım detaylarına sahip olabilirsiniz.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.