Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Sosyal Medyada Gündem Olan Fenomen Ferhat Şaşkın Kimdir?

İletişimRecep İvedik, Müslüm, Arif v 216, Çakallarla Dans, Mihrez ve Karışık Kaset sinema filmlerinden ve müziğe olan ilgisinden tanıdığımız Ferhat Şaşkın, sosyal medyada attığı tweetlerle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Genç oyuncu Ferhat Şaşkın sosyal medyayı özellikle Twitter’ı etkin biçimde kullanıyor. 2019 yılından bu yana attığı tweetler gündem oluyor.

Şaşkın @ferhatsaskin hesabıyla son paylaşımlarından birinde “incinmiyormuşum gibi davranmaktan yoruldum” açıklamasında bulundu.

Genç oyuncunun bu paylaşımı takipçileri tarafından kısa sürede beğeni ve rt yağmuruna tutuldu.

Ferhat Şaşkın takipçilerinin duygularına tercüme olmuş olacak ki kısa sürede binlerce beğeni ve onlarca yorum aldı.

FERHAT ŞAŞKIN KİMDİR?

Genç oyuncu Ferhat Şaşkın 01.01.2000 yılında Şanlıurfa’da dünyaya geldi. Sanat hayatına 2007 yılında okul tiyatrosunda başladı. Çok sayıda ünlü isimden teklif alan Şaşkın oyunculuk kariyeri boyunca 50’den fazla dizi, film ve tiyatro oyunlarında sahne aldı. Ferhat Şaşkın oyunculuk kariyerinin yanında aynı zamanda müzikle de uğraşıyor. Müziği hobisi olarak gören Şaşkın, çok sayıda müzik albümünün de sahibi. Ferhat Şaşkın aynı zamanda sosyal medyayı da etkin kullanmasıyla tanınıyor. Attığı tweetler binlerce rt, beğeni ve yorum alıyor. Sanatçı Şaşkın’ın takipçi sayısı da günden güne artıyor.

Ferhat Şaşkın sanat hayatının yanında eğitim hayatına da oldukça önem veriyor. Şanlıurfa GAP Anadolu Lisesi’nden mezun olan Şaşkın eğitim hayatını İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University Language Centre İşletme bölümünde tamamlandı. Şaşkın şimdi de okuldan edindiği bilgi ve tecrübeleri ticaret hayatında uyguluyor.

Şaşkın sanatı sadece sanat için görmediği söylüyor. Ona göre sanatçı aynı zamanda hâl ve hareketleriyle topluma örnek olması gereken kişidir.

Ticaret ve sanat hayatını bir arada götüren Şaşkın’ın rol aldığı tiyatro oyunları;

1-Şanlıurfa Şehir Tiyatrosu – Bamsı Beyrek

2-Noviembre Doğaçlama – İnsan Pazarı Hayvanat Bahçesi

3-Doğaçlama Tiyatro Gösterisi Ölümcül Günah Drakcula.

Ferhat Şaşkın’ın oynadığı sinema filmleri ise,

1-Karışık Kaset (2014)

2-Mihrez: Cin Padişahı(2015),

3-Çakallarla Dans 5 (8 Kasım 2018)

4-Arif v 216 (5 Ocak 2018 )

5-Müslüm (26 Ekim 2018 )

6-Recep İvedik 6 (9 Kasım 2019)

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.