Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Sivasspor yenilgisi sonrası Torrent’ten açıklama: 20 yıl öncesini unutun

İletişimGalatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Sivasspor yenilgisi sonrası açıklamalarda bulundu. Torrent, kulübün tamamen durduğunu söyledi.

Torrent’in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“SORUMLUĞU ALIYORUM”

“Çok düzensiz oynadık. Üçüncü golde Muslera durduramadı. Biz bütün hafta oyuncularımıza anlattık bunları. Rakip bu maçta sadece 1.5 kere gelip 3 gol attı. Sıkıntı yok, kaybettiğimiz zaman antrenörün suçudur ve ben de bunu kabul etmek zorundayım.

Bir gün isterseniz hem içeride hem dışarıda kulübü nasıl bulduk açıklarım, belki nedenini o zaman anlarsınız. Tamamen boş haldeydi. Analist yok. Sanki yangından mal kaçırıyormuş gibi ortamdayken, 3 tane maçımız vardı. Bu şekilde bulduk biz burayı.”

“20 YIL ÖNCESİNİ UNUTUN,KULÜP DURDU”

“Kulübü biz boş bir şekilde bulduk. Oyuncular sayesinde elimizden geleni yaptık ama Galatasaray’ın 20 yıl öncesini unutun gitsin, gerçeği yaşamamız lazım. ‘Dur’ demeyi başarmamız gerekiyordu, biraz bunu başardık ama son 1 aydır çalışmak çok zor. Kulüp durdu. Ne transfer var, ne kiralık oyuncu durumu. Her şey durdu.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.