Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Şii milislerden Türkiye’ye ‘amatör tehdit! Yazmayı bile beceremediler

İletişim


Irak’ta İran destekli Şii milis grupların, Türkiye aleyhtarı kışkırtmaları devam ediyor. Türkiye’nin Suriye’ye yönelik operasyon hazırlığını hızladırmasının ardından YPG/PKK başta olmak üzere terör örgütleriyle koordineli olarak hareket eden Şii milisler, sosyal medyada da kışkırtıcı paylaşımlarda bulunuyor. 

KHAZALİ İFTİRA ATMIŞTI

Iraklı Şii lider Kays Khazali Türkiye’yi hedef alan “Bizzat kendim silah kaldıracağım. Buradan Türklere sesleniyorum, Irak’ı kolay lokma sanmayın” açıklaması ve Türkiye’nin Irak’ın suyunu kestiği yönündeki iftirasının ardından sosyal medyada da büyük heraketlilik baş gösterdi. 

BİR DE YAZABİLSELER

Şii tandanslı propaganda hesapları, İstanbul Boğazı’ndaki Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün montajla vurulmuş bir fotoğrafını paylaşmaya başladı. Her halinden çok amatörce yapıldığı anlaşılan görselde “Füzelerimiz ülkenize ulaşacak” yazmak isteyen kimliği belirsiz provokatörlerin onu da beceremeyerek “Grevlerimiz, ülkenize ulaşacak” yazrıkları görüldü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.