Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması 2022

İletişim

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması, Moradam’ın yöneticisi Seçkin Bey tarafından başlatılan, 15 Mart 2022’de sonuçlanacak bir yarışmadır.

Yarışma boyunca aşağıda belirtilen kurallar geçerlidir.

1 – Yarışmacılar katılım için 10 ocak 2022 tarihine kadar yarışmada kullanacakları domainleri bildirmek zorundadır.

2- Kullanılacak olan domainler son 90 gün içinde kayıt edilmiş olmalıdır. Ücretsiz dağıtılan web siteleri yarışmaya katılamaz (wordress, medium)

3- Kullanılacak olan Domain adı daha önce başka bir amaçla kullanılmış olabilir (expiredlicence.com’da) alınmış olabilir

4- Katılımcılar en fazla 3 farklı domain ile yarışmaya katılabilir

5- Katılımcılar Facebook SeoAnaliz grubuna üye olmak zorundadır.

6- Katılımcılara 1 adet kelime öbeği verilecek ve yarışma süresi bitiminde belirtilen kelime öbeğinde google sonuçlarında hangi domain en üstte ise ona göre sıralama yapılacaktır.

7- Katılımcılar yarışma boyunca SEO’da başarılı olmak için her türlü yöntemi kullanabilir.

8- Backlink ve iç SEO kriterleri her katılımcının kendi tarzına göre kendisi tarafıdnan belirlenecektir.

9- Yarışmaya bireysel ve kurumsal olarak katılabilinir.

10- Katılımcıların açacağı web sitelerinde Discord Grubumuzun ilgili blümüne ve seoanaliz facebook grubuna dış link verilmek zorundadır.

11- Dış kaynaklara verilecek olan linkler nofollow veya dofollow olabilir.

12- Web sitesinde kullanılacak olan script, katılımcılar tarafından kendi tarzlarına uygun olarak secilmelidir. Herhangi bir kısıtlama yoktur.

SEO YARIŞMASI ÖDÜLLERİ:

1’ciye 2000 TL

2’ciye 500 TL

3’cüye 300 TL

4’cüye 100 TL (Teselli ödülü)

5’ciye 100 TL (Teselli ödülü)

SEO YARIŞMASI BAŞLANGIC VE SONUC TARİHİ: – Yarışmaya konu olan kelime öbeği 10 Ocak’ta discord gurbumuzdan duyurulacaktır. – Yarışma katılımcıları 10 Ocak 2022 gece saat 00:00’a kadar katılım başvurularını discord gurubumuzdan yapmalıdır. – Yarışma 11 Ocak 2022’de başlar – Yarışma 15 Mart 2022’de sonuçlanır Yarışma Sponsoru MORADAM, sonuçları takip eden 3 iş günü içinde kazananlara ödemelerini yapacaktır. Kazanılan ödüllerin Gelir vergisi kazananlara aittir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.