izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Selçuklu Okumaları Sertifika Programı başladı

İletişim


Selçuklu Kültür ve Medeniyeti Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Çaycı ve Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Şimşir’in yürüttüğü programda,  Selçuklu Tarihi dersini Dr. Öğr. Üyesi Ali Dadan, Farsça dersini Ümmü Akkaya, Arapça dersini ise Fatma Akpınar veriyor.

Sertifika kurslarına üniversitelerin Tarih, İlahiyat, Sosyal Bilgiler, Güzel Sanatlar, Sanat Tarihi, Türk Dili ve Edebiyatı, Felsefe, Sosyoloji ve Doğu Dilleri bölümleri lisans ve yüksek lisans öğrencilerinden başarılı olanlar katılabiliyor. Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi binasında verilecek dersler 4 sömestr dönemi devam edecek.2019 yılında ilk mezunlarını veren “Selçuklu Okumaları Programı” salgın sürecinde uzaktan eğitim yöntemiyle çevrimiçi olarak devam etti. 2021-22 güz dönemi ile birlikte tekrar yüz yüze eğitime devam eden programda başarı gösterenlere 4 yarıyıl sonunda katılım sertifikası verilecek.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.