Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri öğrencilerinden örnek proje

İletişim


Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri üçüncü sınıf öğrencileri “Yaşam boyu egzersiz dersi proje ödevi” için Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek ‘Özel Bireylerde Egzersiz ve Sağlıklı Yaşam’’ konulu bir farkındalık etkinliği düzenledi.
Etkinlikte, ortaokul öğrencilerinin kendi yaş grubu içerisinde yer alan işitme ,görme ve bedensel engelli bireylerin yaşadıkları zorlukları anlayabilmeleri, empati kurabilmeleri, ve onlara yardımcı olabilmeleri amaçlandı.
Engelli bireylerin yaşamımızın ve toplumumuzun bir parçası olduklarına dikkat çekilirken, gelişim çağındaki çocuklara, bu değerleri aşılayabilmekte projenin hedefler arasında yer alıyor. 
Projeye imza atan,Hayriye Karaman,Hasan Dülgerler,Merve Çelik Umut Şen,Uğur Balcı,Seda Demir,Meryem Helvacı ve İshak Kılıç,gelişim çağındaki çocuklara, engelli bireylerin, toplumun ve hayatın bir parçası olduğunun iyi anlatılması ve onların bizim en önemli değerlerimizden olduğu duygusunun çok iyi verilmesi gerektiğini belirttiler. 

Projenin gerçekleştirilmesinde ise ön plana çıkan isimler şu şekilde:

Doç. Dr. Erdal Taşgın, Prof. Dr. Erkan Faruk Şirin, Özel Eğitim Öğretmeni Süleyman Kocadal,  Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ümmühan Gül Karakuzu,  Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Müdiresi Aynur Türkoğlu, Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni Murat Erpolat 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.