Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Selçuk Üniversitesi Harekete Geç Gençlik Festivali programı açıklandı

İletişim


Selçuk Üniversitesi tarafından bağımlılıkla mücadele konusunda farkındalık yaratmaya yönelik önleyici çalışmalar planlanarak uygulanıyor. Bu çalışmalar kapsamında,  gençlerin ihtiyaçlarına ve kültürel dokuya duyarlı, “bağımlılıkla mücadele” teması üzerine yapılandırılan Selçuk Üniversitesi Harekete Geç Gençlik Festivali 16-17 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 
Festival,  içeriği bakımından ulusal ve uluslararası alanda bağımlılıkla mücadeleye ilişkin farkındalık kazandırmaya yönelik bir ilk olma özelliği taşıyor. 

Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan festival, Selçuklu Gençlik Meclisi iş birliğinde, Konya Valiliği,  İl Emniyet Müdürlüğü, Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu Belediyesi, İl Müftülüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Yeşilay’ın destekleriyle organize edilecek.

Harekete Geç Klibi Yayınlandı

Festivale özel hazırlanan, Selçuk Üniversitesinin farklı fakültelerinde eğitim alan öğrencilerin rol aldığı ve KAMFİ Öğrenci Topluluğu üyelerinden Mehmet Talha Erkan’ın yönettiği Harekete Geç klibi yayınlandı. Onur Kahvecioğlu’nun “Harekete Geç” adlı şarkısı festival şarkısı olup üniversite öğrencileri bu şarkıyla video çekerek festivalin tanıtımında görev aldı. Aynı zamanda Onur Kahvecioğlu’nun festivalde bir konserle öğrencilerle buluşacağı belirtildi.

16-17 Mayıs 2022 tarihlerinde Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat Yerleşkesi Sultan Alparslan Kongre Merkezi ve bahçesinde gerçekleşecek olan festivalde, gençlik atölyeleri aktiviteleri, söyleşiler, panel, konserler, tiyatro gösterisi, sanat ve spor etkinliklerinin yanı sıra çeşitli ikramların sunulması planlanıyor. 

2 gün sürecek etkinlik programı şöyle:

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.