Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Seçil Gür kimdir, kaç yaşında? Seçil Gür sevgilisi

İletişim


Seçil Gür canlı yayında slikonlarıyla gündem oldu. 2. sayfa programının sunucusu Gülşen Yüksel’in, Seçil Gür’ün yeni taktırdığı slikonları görünce verdiği tepkisi viral oldu. Serdar Ortaç ile bir dönem yaşadığı ilişkiyle uzun süre magazin gündeminde yer alan Seçil Gür’ün adı son zamanlarda oyuncu Celil Nalçakan ile anılmaya başlamıştı. Hal böyle olunca adı sık sık magazinlerde yer alan Seçil Gür’ün hayatı da araştırılmaya devam ediyor. Peki, Seçil Gür kimdir? Seçil Gür kaç yaşında, Seçil Gür aslen nereli? Seçil Gür sevgilisi kim? Detayları haberimizde…

SEÇİL GÜR KİMDİR?

Seçil Gür, 1 Ocak 1986 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Almanya’nın Bavyera’sında Adanalı bir ailenin kızı olarak doğan Gür, müzik kariyerine 12 yaşında Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ‘nda başladı. Liseye sürecine kadar olan eğitimini Adana da tamamlayan Seçil Gür, daha sonra 1999 senesinde İstanbul’a geldi ve kısa süreli sahne deneyimlerinin sonrasında keman virtiözü kuzeni olan Hande Özyürek’in destek ve tavsiyesi ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde opera eğitimi alıp ilk eserlerini çıkarmaya başladı. 2005 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi bölümüne girerek akademik çalışmalarını şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, üslup repertuvar ve mimik, diksiyon alanlarında eğitim alarak sürdürdü.

SEÇİL GÜR SERDAR ORTAÇ 

Seçil Gür, Serdar Ortaç ile Ortaç’ın eşi Chloe’den ayrıldıkan sonra uzun süre ilişki yaşamıştı. Serdar Ortaç’la olan ayrılığını “onun öncelikleri farklıydı ama bebek gibi birisidir” şeklinde söylemiş ve hatta birliktelik sürecinde sevgilisinin üstüne annesi gibi titrediğini de anlatmıştı.

SEÇİL GÜR SEVGİLİSİ

Seçil Gür’ün aşk hayatı magazin basınının yakın takibinde yer almaya devam ediyor. Seçil Gür’un adı son olarak oyuncu Celil Nalçakan ile geçmeye başladı. Fakat Nalçakan Instagram hesabından “yan yana gelen iki insan arkadaş olamaz mı?” diyerek bu dedikoduları yalanladı. Fakat basın iddiasının arkasında durmaya devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.