undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Sandviç Panel Nedir?

İletişim


Sandviç panel, bazı yapıları dış faktörlerden koruyan, aynı zamanda güçlü bir duruş için hem pratik hem de ekonomik çözüm getiren sistemdir. Sandviç panel; hafif, modern ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genel olarak binaların çatı ile cephelerini kaplamak için tercih edilir. Ayrıca yalıtımlı iç bölmelerde veya soğuk depolarda da kullanılır.
Yapının her bir yanında, aynı zamanda çatısında da bu ürünler yer alır. Bu sayede yapının dış̧ etkenlere karşı korunmasını sağlar. Sandviç paneller; iki adet ince ve yüksek yoğunluklu metal yüzey arasına, hem kalın yapıda hem de düşük yoğunlukta yalıtım malzemesinin doldurulması sonucunda üretilir. Kendi düşük ağırlığına rağmen yüksek oranda yük taşıma kapasitesine sahiptir.
Her dönem dikkat çeken bu yapı elemanları, montaja hazır bir halde üretilir. İhtiyaçlarınıza göre firmamız tarafından size sunulan seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz.

Sandviç Panel Avantajları ve Özellikleri Nelerdir?

Sandviç̧ paneller, tesislerin yapısına göre istenilen ölçülerde, istenilen yalıtım tipinde ve istenen renklerde hazırlanır. Ürünlerin kalite kontrolü ise müşteriye ulaşmadan önce yapılır. Sandviç̧ panellerin montajı, geniş̧ ölçüdeki yüzeylerde bulunan az oranlı birleşim noktası sayesinde son derece kolay olur.

Nakliye imkânlarının da gelişmesi ile beraber taşıyıp kaplama süresi ekstra kısalır. Bu sayede ürünler kısa süre içinde teslim edilir. Böylece zamandan tasarruf etme şansı doğar. Sandviç̧ paneller ile yapılacak ısı yalıtımı, ısının hareketleri ve yoğuşmadan kaynaklı ortaya çıkan küf ya da nem gibi problemleri önler. Bu sayede yapınızın uzun ömürlü ve son derece sağlam olmasını sağlar.

Sandviç̧ panellerin hafif yapıları, nakliye maliyetlerinde de ekstra avantaj sağlar. Ayrıca bu ürünlerin dayanıklı yapıları, bakım maliyetlerinin de düşük olmasına katkı sunar. Firmamız ayrıcalıklarıyla sunulan seçenekleri kapsamlı biçimde inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sandviç Panel Fiyatları ve Kullanım Alanları

Sandviç̧ paneller son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanlar kısaca şu şekildedir;

 • Fabrika
 • Askeri yapılar
 • Stadyum
 • Yüzme havuzu
 • Zirai yapılar
 • Alışveriş merkezleri
 • Sanayi yapıları
 • Konutlar
 • Silolar
 • Şantiye binaları
 • Prefabrike yapılar.

Her geçen gün daha fazla rağbet gören sandviç panellerin fiyatları da merak uyandırır. Sandviç panel fiyat aralıkları, ürünlerin tasarım ve ölçü gibi detaylarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir rakam söylemek mümkün değildir.
Ancak belirlenen satış rakamları, farklı bütçelere hitap etmeyi başarır. Firmamız her zaman kaliteli ürünleri cazip fiyatlarla müşterilere sunar. https://www.kucukdeveci.com.tr/ web sitemiz üzerinden seçenekleri inceleyerek kullanım alanınıza yönelik ürünlere kolayca bulabilirsiniz.
 
Sosyal Medya & İletişim
Facebook: https://www.facebook.com/sandvicpanelkucukdeveci/
Instagram: https://www.instagram.com/kucukdeveciinsaat/
İletişim: https://www.kucukdeveci.com.tr/iletisim/
Yol Tarifi: https://tinyurl.com/yk2k58pz
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.