Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Sami Boşnak Gayrimenkul – Konya Emlak Ofisi

İletişim


Sami Boşnak Gayrimenkul marka adıyla giriş yaptığı gayrimenkul sektörünün nabzını tutarak, profesyonel bir ekip danışman disiplini ile danışanlarına sonuç odaklı çözümler üretiyor.
Markasını kurduğu 2010 yılından günümüze kadar sürekli gelişim ve profesyonel danışmanlık hizmeti prensibi ile sektörde fark yaratarak, gayrimenkul sahibi olmayı hayal eden ve planlayan müşterilerine emlak danışmanlığı yapmaktadır. Bunun yanı sıra hizmetlerini hızlı, kolay ve kalıcı çözümler üreten profesyonel ve tecrübeli ekibiyle misyonunu ortaya koymaktadır. Sami Boşnak Gayrimenkul doğru eşleşmeyi gerçekleştirebilmek için her müşterisine özgün bir analiz sunar, süreci yakından takip eder, ek olarak zengin sunumlar yapar ve tüm tarafların mutluluğuna odaklanarak Konya ve bölgesinde bu zengin portföyüyle en kısa zamanda süreci sonuçlandırır.
Sami Boşnak Gayrimenkul 2010 yılında Konya’ da kuruldu. Gayrimenkul sektöründe uzman gayrimenkul danışman ekibini bünyesine katarak, çok kısa sürede hızlı bir gelişim gösterdi. Profesyonel gayrimenkul hizmetine ihtiyaç duyan danışanlarını önemseyen Sami Boşnak Gayrimenkul, ülke genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarıyla ihtiyaçları karşılamanın yanında beklentilerin üzerine çıkmayı başararak, sektöre kalıcı bir imza atmayı planlıyor.

 

Sami Boşnak Gayrimenkul Tecrübeli Personeli ile Tüm Beklentilerinizi Karşılıyor

Konya emlak aracılık hizmetleri bildiğiniz gibi emlak almak veya kiralamak isteyen kişiler ile emlak satmak isteyen kişiler arasında gerçekleştiriliyor. Emlak danışmanı alıcı ve satıcı tarafları bir araya getirmek, onları uygun koşullarda anlaştırmak, bilmedikleri konularda bilgi vermek ve rehber olmakla sorumludur. Bu aracılık hizmetini yerine getirirken rutin olan birçok işi yerine getirirler.

 Gayrimenkul sektöründeki hizmet sadece afiş asarak, gazetelere ilan vererek, emlak ilan sitelerinde ilan yayınlayarak alıcı müşterilere ulaştırıp ve alım-satım yapmak değildir. Sami Boşnak Gayrimenkul olarak çeşitli araştırmaları sonucu ulaştıkları mülk sahipleri ile müşteriler arasında köprü vazifesi edinerek, telefonla arayan müşterileri karşılayıp, ofise gelen müşterileri ağırlıyorlar. Ofis içerisinde küçük bir sunumdan sonra müşterileri ilgili gayrimenkullere götürerek gezdiriyorlar. Müşterinin beğenmesi halinde mülk sahibi ile randevu ayarlayarak tarafları bir araya getiriyorlar. Tarafların anlaşması halinde hem tapu işlerini takip ediyor hem de konut kredisi işlemlerinde müşterilerine yardımcı oluyorlar. En baştan en son kısma kadar her aşamada müşterilerinin yanında olan Sami Boşnak Gayrimenkul sektörde önde gelen isimlerden birisidir.

Konya satılık daire ve diğer gayrimenkul kapsamımda titiz araştırmaları ve uzman personeli ile tüm beklentilerinizi karşılayarak sizin memnuniyetinizi gözetmektedirler. Konya Emlak sektöründe konut-işyeri-arazi vb. Tüm gayrimenkullerin alım/satımına veya konut-işyeri-arazi vb. Tüm gayrimenkullerin kiralanmasına aracılık ederek bu alanda ayrıcalıklı olarak hizmet veriyor. Araştırmadan, ulaşıma, tapudan, banka ile kredi imkanlarına kadar her aşamada size yardımcı olmak ve memnuniyetinizi sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Sami Boşnak Gayrimenkul Misyonu

Her zaman danışanlarının ilk tercihi olarak kalmak ve var olan müşterilerinin kalıcı gayrimenkul ofisi olmak amacıyla çıktıkları bu yolda sizlerin güveni ve itibarını kazanarak yollarına devam etmektedir. Konya ve bölgesindeki ortakları ile çözüm odaklı, yenilikçi, güvenilir, prensipleri olan ve ahlaklı bir çalışma faaliyeti göstererek müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.
Tüm değerlere, bulunduğu çevreye, ekip arkadaşlarına ve müşterilerine karşı saygılı ve sorumluluklarının bilincinde olması tercih edilme nedenleri arasındadır. Başladıkları her projeyi zamanında, taahhüt edilen koşullarla uyumlu, istenilen ve müşteri tarafından arzu edilen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlayıp teslimini gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerin güveni ve memnuniyetini kazanmaktadır.

Sami Boşnak Gayrimenkul müşterilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını en uygun, hızlı ve kısa sürede cevaplayarak ön plana çıkmaktadır.

Güvenirliliği ve dürüstlüğü temek ilke edinmiş, çalışma ahlakına sahip bir firma olan Sami Boşnak Gayrimenkul, özel ilgi, içtenlik, alternatif yakın takip, ve güler yüz ile hizmet vermektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.