izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Sağlıklı Kumaş Yapısına Uygun Seçim

İletişim


İç giyimin en önemli parçalarından olan sütyen ve külot, gün içinde konforlu bir deneyim açısından doğru bir şekilde seçilmesi gereken bir ürün. Sütyenler, özellikle göğüs sağlığı açısından önem teşkil etmesi açısından, seçiminde titiz olmamız gereken iç giyim ürünleri. Peki sütyenlerde, bralet ya da diğer konseptlerde seçim yaparken, külot alırken hangi konulara dikkat etmek gerekiyor?

Göğüs Bedeninize Göre Hangi Sütyeni Seçmelisiniz?

Beden seçimi, sütyen satın alırken en önemli konu. Bralet ya da diğer sütyen türlerinde, en uygun bedende modeli almanız sağlığınızın yanı sıra konforunuz açısından da önemli. Bununla birlikte Türkiye’de kadınların neredeyse yüzde 70’inin, sütyen alırken bedenine bakmadan seçim yaptığı görülüyor. Sütyen bedeni hesaplamanın ötesinde, kuplu sütyenler için kup ölçüsüne bakmak da önemli. Bedeninizle uyumlu olmayan bir sütyen aldığınızda, ne yazık ki iyi bir deneyim yaşayamazsınız.

Göğüs Tipiniz Nasıl?

Sütyen satın alırken dikkat edilecek konular içinde, tabii ki göğüs tipine uygun model seçimi yapmak da yer alıyor. Büyük göğüslü kadınlar için, genellikle göğsü daha küçük gösteren modeller tercih edilmekte. Bu konuda tercih edilen sütyenler, minimizer yani küçültücü olarak biliniyor. Küçük göğüslü kadınların sütyen konusunda tercihine gelirsek, push up sütyen modelleri öne çıkıyor. Push up sütyenler, göğüsleri daha küçük bir formda gösteriyor ve istenen deneyimi sunuyor. Bralet sütyenler ise, bunlardan bağımsız olarak bir dış giyim ürünü olarak dahi tercih edilebilen bir konsept sunuyor.

Sağlıklı Kumaş Yapısına Uygun Seçim

Sütyen satın alırken, her gün saatlerce doğrudan cildinize temas eden bir ürün kullanacağınız için, kumaşın kaliteli ve sağlıklı olmasına da özen göstermelisiniz. Genel olarak kumaşın yapısı, dikişleri ve sütyenin diğer bileşenleri cildiniz için konforlu bir deneyim sunmalı. Bu anlamda en iyi kaliteli sütyen modellerini sunan Suwen’de, sütyen konusunda tüm arayışlarınıza hitap eden modeller yer alıyor.

Cilt Dostu Külot Modelleri

Suwen’de iç giyim ürünlerinde sizi bekleyen tek seçenek sütyen ve braletler değil. Külot modellerinde, sağlıklı ve modern seçenekler sunan marka, gerek kesim detayları gerek de kumaş kalitesi bakımından en iyi külot modellerini sunuyor. Dantelli külotların yanı sıra, düz sade külotların, desenli ya da konseptine göre hipster külotların yer bulduğu Suwen’de, üstün kumaş kalitesi ile size gün boyu harika bir deneyim sunacak iç giyim modelleri yer alıyor.
 
Sütyenlerde bralet başta olmak üzere yüzlerce seçeneğin yer aldığı, külotlarda ise herkese hitap eden modellerin bulunduğu Suwen’de online alışverişe özel indirimleri kaçırmayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.