istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Roll Form Makinelerinde Kalitenin Adresi

İletişim


Uzun süredir bulunduğu sektörde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla ön plana çıkan Mekanikel faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bağlamda firma sağlam referanslara da sahip bir şekilde sektörde önde gelen isimlerden olmaktadır. Mekanikel Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2016 yılında resmi olarak çalışmalarına başlamıştır. Sahip olduğu uzman kadrosuyla birlikte firma sektörde en iyi şekilde üretimlerine devam etmektedir.

Şirketin imalathanesinde üretim odaklı bir çalışma sürdürülmektedir. Bu bağlamda özel tasarım makineler, üretim hatlarının tasarım süreci ve üretimi de yapılmaktadır. Firma bünyesinde üretimi gerçekleştirilen ürünlerden bazıları servo sac sürücü, roll form makinesi ve rulo sac boy kesme hattıdır. Bunun yanı sıra profil delme makinalarının da üretimi sağlanmaktadır. Tüm bu ürün çalışmalarıyla birlikte piyasadaki en iyi makinelerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Mekanikel Roll Form Makinası

Mekanikel firması bünyesinde üretimi gerçekleştirilen roll form makinası oldukça ihtiyaç duyulan kategorilerden biridir. Sektörde sağladığı avantajlar bakımından da roll form makinesi talep görmektedir. Levha halinde bulunan sacın rulo haline getirilebilmesi için roll form makinesi kullanılmaktadır. Formlama sürecinde ise kademeli olarak saca form vermektedir. Bu işlem kapalı ve açık profil üretimi için kullanılan ve profil uzunluğunun sınırlandırılmadığı makine sayesinde gerçekleşmektedir. Tüm bu nitelikleri taşıyan roll form makineleri bu bağlamda oldukça kullanışlıdır. Seri üretim için de tercih edilebilir niteliklere sahiptir.

Roll Form Makinası Sağladığı Avantajlar

Roll forma makineleri Mekanikel bünyesinde uzman kadrolar tarafından üretilmektedir. Bu bağlamda maksimum verim alabileceğiniz roll form makineleri ile sektördeki ihtiyaç açığını kapatabilmek mümkündür. Aynı zamanda roll form makinelerinin sağladığı birçok avantaj da bulunmaktadır. Bu avantajları genel olarak sizlere aşağıda maddeler halinde belirttik.

  • İş gücünden tasarruf oluşturmaktadır.
  • Üretim kalitesinin ve üretim hızının artmasını sağlamaktadır.
  • Aynı kalitede düşük maliyetle ürün üretilmesini sağlamaktadır.
  • Yüksek üretim hacmine ulaşmada etkendir.
  • Makinede üretilen tüm parçaların ölçüleri aynıdır.
  • Parçaların eşit ölçülere sahip olması montaj kolaylığı da sağlamaktadır.
  • En dar kesitte dahi aynı kalitede ürün üretimi sağlaması bakımından tercih edilmektedir.

Belirttiğimiz avantajları kapsamında roll form makineleri sektörde kullanılmaya devam etmektedir.
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.