Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Plusnet İnternet Abone Ağını Genişletiyor

İletişim


 Konya’da internet satışına hız veren Plusnet İnternet altyapısına genişleterek abonelerine hızlı ve kesintisiz internet sunuyor.

Sektörün öncü firmalarından Netwifi İletişim Hizmetleri Limited Şirketi Plusnet markasıyla Konya’da internet hizmeti vermeye başladı.

Plusnet markası sahibi Netwifi İletişim Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından internet servis sağlayıcı lisansı ile yetkilendirilmiştir.

2014 yılında hizmet vermeye başlayan ve binlerce abonesi bulunan firma, uzman kadrosu ve teknik altyapısını Konya’ya taşıdı ve Konya’da abone sayısını artırmaya devam ediyor.

Konya’da hızlı ve kesintisiz internet veren Plusnet, Gödene Toki, Beybes Toki, Ardıçlı Toki, Beyşehir Toki, Akören Toki, Seydişehir Toki, Akabe Siteleri gibi Meram, Karatay, Selçuklu, Beyşehir, Seydişehir, Akşehir, Ereğli, Karapınar ilçelerinde yer alan birçok toplu konut alanında fiber altyapısıyla internet hizmeti vermeye devam ediyor.

Ayrıca kentsel dönüşüm yapılan mahallelere öncelik vererek fiber altyapısını genişleten Plusnet, her geçen gün yeni kampanyalarla abonelerine internet hizmetini sunuyor.

Birçok abonenin derdi olan Taahhüt sorununa son veren Plusnet internet, Taahhütsüz ve sınırsız internet hizmetini üstelik çok uygun fiyata veriyor.

Her geçen gün Türkiye genelinde abone sayısını artıran firma birçok abonenin derdi olan Taahhüt sorununa da son verdi.

Konya internet kullanıcıları için yurtdışı bağlantıları kurarak bağlantı süresini en aza indirmeyi hedefleyen Plusnet, evde çalışmanın arttığı bu günlerde kesintisiz ve hızlı olmasıyla konya internet kullanıcılarının gözdesi oldu.

Plusnet uygun fiyata 100 Mbps’ye kadar yüksek hızlarda internet verebiliyor.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.