Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Park Dizayn Çocuk Oyun Alanı Malzemeleri

İletişim


Kuruluşumuzun çıkış noktası, hareketsiz yaşam tarzlarımıza biraz çeviklik getirmek ve insanları fiziksel olarak doğayla bütünleştirmektir. Kuruluş amacımız, çevre ile insan arasında bir köprü kurmaktır.  Doğal malzemelere ağırlık verilerek ve çocukların gelişimine önemli katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Çocukların zihinsel gelişimlerini etkileyen tasarımlarla, hayatımızı renklendirmeyi hedefliyoruz. Tasarım ve oyun anlayışına yeni bir soluk getiren Park Dizayn ailesi, doğal tasarımla geliştirme ve önemli katkılar sağlama arzusuyla kuruldu.

Çocuk Oyun Alanı

 
Çocuk oyun alanları çocukların ilgisini çeken ve çocukların kendilerini geliştirmelerine büyük katkı sağlayan etkinliklerden biridir. Çocuklar için vazgeçilmez bir çocuk oyun alanı, farklı modelleri ve ilginç detayları ile çocukların ilgisini çekebilecek yapılar bütünüdür.
Rengârenk tasarımları ve karakter çeşitliliği ile bu parklar çocukların hem eğlencesine hem de sosyalleşmelerine katkı sağlıyor. Çocuk oyun alanları çocukları koşmaya, zıplamaya, kaymaya ve sallanmaya teşvik eder, böylece çocuklar günlük hareketlerini burada tamamlayarak daha sağlıklı büyürler. Bizler için çocuk oyun alanı çocuklarınızın gelişimi açısından oldukça önemlidir.

Çocuk Oyun Parkı Fiyatları

Çocuk oyunlarının eğlencesini en üst düzeye çıkaran Park Dizayn, diğer çocuklardan daha ilginç ve görsel olarak daha zengin bir çocuk oyun alanında çocukların ve yetişkinlerin kalbini kazanmaya devam ediyor. Çocuk oyun alanları modelleri arasında helikopter, tren, araba, orman, gemi, dağcılık, örümcek, engelsiz gibi çocukların ilgisini çeken bir dizi tasarım yer alıyor.
Dikkat çekici temaları ve renkleri ile özenle hazırlanmış bu oyun alanlarında çocuklar eğlencenin en üst düzeyde tadını çıkaracaklar. Genel olarak fiyat analizleri, çocuk oyun alanları ve oyun alanı fiyatlarının piyasa fiyatlarının oldukça altında olduğunu göstermektedir. Hem renkli bir oyun parkı hem de uygun bir fiyat arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Çocuk oyun parkı fiyatları oldukça uygun herkesin bütçesine uymaktadır.

Kauçuk Zemin

 
Kauçuk zemin, oyun sırasında yaralanmaları en aza indiren mükemmel bir üründür. Zemine özel yapıştırıcı ile yapıştırıldığı için kullanımı ve montajı kolaydır. Kauçuk zemin kaplama da geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Kauçuk zemin kaplamanın farklı uygulama alanları nedeniyle modelleri ve renkleri de farklıdır. Yumuşak dokusu ile sert zemine çarpmak yerine yumuşak zemine çarpmak ciddi yaralanmaları da önler. Kauçuk zemin kaplama fiyatları, ebat ve modele göre değişmektedir. Park Dizayn sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz.
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.