istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Para var huzur yok! Eşi 9 milyonluk Ferrari’ye binen Sabri Sarıoğlu Fatih Terim’e küsmüş! Aldattı mı?

İletişim


Sabri Sarıoğlu yine gündem oldu. 2018 yılında profesyonel futbol kariyerini sona erdiren Sabri Sarıoğlu, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu da bir süre sonra kendisine ait Ferrari marka lüks aracıyla eşinin yanına geldi.

Bebek’teki kendilerine ait gözlük mağazasını denetleyen eden ikili, ardından araç değişikliği yaptı. Sabri Sarıoğlu eşine ait 9 milyon TL değerindeki spor aracın direksiyonuna geçti.

GALATASARAY FİYASKOSU…

Öte yandan Sarıoğlu, Fanatik’in YouTube kanalına açıklamalarda bulundu.

Yıllar süren Galatasaray kariyeri bir anda sona eren ardından Göztepe’ye transfer olan Sabri Sarıoğlu, bu süreçte Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek ile sorun yaşadığını ve verilen sözlerin tutulmadığını söyledi.

FATİİH TERİM SABRİ’Yİ ALDATTI MI?

Göztepe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Terim’in ekibi tarafından arandığını söyleyen eski futbolcu, “Fatih Hoca’nın ekibinden 2 kişi ‘yuvaya dönüyorsun hiçbir yerle imzalama’ dedi. Ardından transfer sezonu geldi arayan soran olmadı, ortada kaldım. Herkes takımını kurmuştu ben de buraya kadarmış deyip futbolu bıraktım. Fatih Terim’e saygım sonsuz ama bu konuda kırgınlığım var.” ifadelerini kullandı.

2001 yılında Galatasaray altyapısında başlayan kariyeri 2017 yılına kadar süren Sarıoğlu, toplam 508 maça çıkarken 24 gol atıp 56 asist yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.