istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Özbekistan Nakliye

İletişim


Özbekistan nakliye hizmetlerimizde müşterilerimize %100 kaliteli hizmet vermekteyiz. Özmal araçlarımızı kullanarak gerçekleştirmekte olduğumuz nakliye hizmetlerinizi CMR sigortası eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Frigo ve ağır yük taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra kuru nakliye ve proje taşımacılığı da gerçekleştiren firmamız en kısa süre içerisinde yüklerinizin ilgili adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Özbekistan Nakliye deTaşkent öncelik olmakla birlikte Özbekistan’ın pek çok semtine taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Daha çok karayolu taşımacılık faaliyetini sürdüren firmamız gerektiği durumda havayolu taşımacılığı da kullanmaktadır. Taşınacak yük boyutu ve aciliyet durumuna göre taşımacılık faaliyetini gerçekleştirmekteyiz. Saygınlar Nakliyat olarak ISO 9001 kalite belgemiz ile hizmet vererek müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamaktayız.

Özbekistan Frigo Nakliye

Özbekistan frigo nakliye çok sık talep aldığımız hizmetlerden biridir. Gelen yoğun talep üzerine Türkiye-Özbekistan arasında frigo taşımacılık faaliyetlerimizi düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den Özbekistan’a soğuk zincir taşımacılığı yapılırken genelde Antalya, Mersin, Hatay, Kocaeli, Konya, Kocaeli ve İstanbul’da yer alan merkezlerimizden yükler alınır. Sizlerden almış olduğumuz yükleri titizlikle araca yerleştirmekte ve hiçbir hasar oluşmadan adrese teslim etmekteyiz.
Herhangi bir sorun yaşamamak adına araçlarımızın bakımını düzenli olarak yaptırmaktayız. Soğutmalı tırlarımız sayesinde yolculuk esnasında herhangi bir kusur oluşmasını önlemekteyiz. Şoförlerimiz yüklerin derecesini yolculuk boyunca sürekli takip ederek bir kusur oluşmasını önler. Sizler de soğuk zincir ürünlerinizi Saygınlar Nakliyat firmamız ile taşıtabilir, güvenle adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile küçük ya da büyük parça eşyalarınızın ülkeye sevk edilmesini sağlamaktayız. Uygun fiyat politikası ve hızlı çözümlerimiz ile sektörün lider firmalarından olmayı başarmış durumdayız. Parsiyellere ayrılmış tırlarımız ile yaklaşık 1 hafta içerisinde yüklerinizi Özbekistan’a göndermekteyiz. Böylece birden fazla müşterimizin yükü adrese teslim edilmektedir. Müşterilerimiz de bekleme olmadan kısa süre içerisinde eşyalarını adrese ulaştırma şansını elde etmektedir.
Parsiyel taşımacılık faaliyetleri haftanın belirli günlerinde Türkiye’de bulunan merkezlerimizden alınmaktadır. Sonrasında Taşkent, Buhara, Semerkand gibi semtlere sırayla teslim edilmektedir. Parsiyel taşımacılık ücretleri diğer taşımacılık faaliyetlerine göre daha uygun fiyattadır. Çünkü tek bir araçta birden fazla müşterimizin yükü taşındığı için fiyatlar da daha makul seviyede tutulmaktadır. Sizin de Türkiye—Özbekistan arası taşınacak parsiyel yükünüz varsa Saygınlar Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Özbekistan nakliye fiyatları çeşitli kritere bağlı olarak farklılık gösterir. Taşınacak yükün ağırlığı, araçta kapladığı alan, tonaj ve gidilecek mesafe gibi etkenler ücretlerde önemli faktörlerdendir. Bunun yanı sıra kullanılacak taşımacılık yöntemi de ücretleri belirler. Bizler Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlarda taşımacılık faaliyeti sunmaktayız. Ücretlerimiz ve hizmet politikamızı öğrenmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Taşımacılık randevusu oluşturmak için e-mail yoluyla bize ulaşabilir veya telefonla arayarak da randevu talep edebilirsiniz.
https://www.sayginlarnakliyat.com/ozbekistan-nakliye Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz hakkinda ki detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.