Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Önce tokatla sonra kutla! Tokatçı Muharrem Sarıkaya’dan 1 Mayıs paylaşımı

İletişim


Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, İHA çalışanı Ahmet Demir’e canlı yayında tokat atmış, bu tokat vicdanları yaralamıştı.

Tokat görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Muharrem Sarıkaya, Habertürk’ten istifa etmiş, ancak kısa bir süre sonra ‘özür dileyerek’ köşesinde yazı yazmaya geri dönmüştü.

Sarıkaya, döndükten sonra yazdığı ‘İkinci Şans’ başlıklı yazısında, “Ciner Medya Grubu yöneticilerimin, meslektaşlarımın ve arkadaşlarımın bana karşı tutumları, destekleri de en büyük tesellim oldu. Bütün bunları bana tanınan ikinci şans olarak görüyorum… İkinci şansın üçüncüsü olmadığını da biliyorum. Bu bilinçle tekrar merhaba diyorum…” ifadesini kullanmıştı.

1 MAYIS’I KUTLADI

Canlı yayında, basın emekçisine tokat atan Muharrem Sarıkaya, resmi Twitter hesabından 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Tweetinde “YAŞASIN 1 MAYIS…” diyen Sarıkaya’ya yoğun tepki gösterildi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.