Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Okan Buruk’tan çarpıcı yeni transfer Dubois açıklaması

İletişimPardubice maçı sonrası Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, yeni transferler Seferovic ve Dubois ile ilgili konuştu. Buruk, “Kadromuzun içine yeni oyuncular katacağız, buna ihtiyacımız. Başkanımız, yöneticilerimiz iyi niyetle çalışıyor. Bu anlamda şanslıyız. İnşallah kısa sürede hazır hale geleceğiz. Transferde çok çalışıyoruz. Bütün ekip çok çalışıyor. Kamp boyunca transferle ilgili çalıştık, yüksek bir tempo verdik. Transferlerimiz geliyor, gelecek. Seferovic, kaliteli bir oyuncu, elit bir isim. Dubois de önemli bir oyuncu” dedi.

OKAN BURUK YENİ TRANSFER HAKKINDA KONUŞTU

Teknik direktör Okan Buruk, Seferovic için, “Uluslar Ligi’nde 3 maçta oynadı, sağlam bir şekilde geliyor. Her oyuncu için sakatlık riski var. Herkesin başına gelebilir, biz oyuncuyu en hazır halde tutacağız. Kendisi de profesyonel bir futbolcu.” ifadelerini kullandı.

Buruk, konuşmasına şu şekilde devam etti;

Emin’e nazar değdi, bağlarında bir zorlanma oldu. Çok iyi bir kamp geçiriyordu. Ama yerine giren Mete, sanki yıllardır oynuyormuş gibi çok rahat oynadı ve çok iyi performans gösterdi.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.