Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

O partinin tepe kadrosu FETÖ’cüdür! Atatürkçü yazar Nihat Genç yine bombaladı

İletişimAtatürkçü yazar Nihat Genç, Altılı İttifak bileşeni partilere bu kez ‘tarikatlar’ meselesinden yüklendi. CHP yönetiminin ‘Süleymancılar’ olarak bilinen gruba teslim olduğunu ifade eden Genç, Meral Akşener yönetimindeki İYİ Parti’yi ise şöyle tanımladı: “Ana kadrosu Süleymancıdır, tepe kadrosu FETÖ’cüdür!”

Bu partilerin ‘ikinci FETÖ’ olarak bilinen Süleymancılarla çıkar ilişkisi içinde bulunduğunu dile getiren Genç, yoksul ailelerin üniversitedeki çocuklarını okutabilmek için genellikle bu örgütlerin tuzağına düştüğüne dikkat çekti. Genç şunları söyledi: 

İNSANLAR ÇOCUĞUNU FETÖ’YE PKK’YA NİYE VERDİ?

“Ben bu gelirle bu çocuğu okutamam diyen bir aile, çocuğunu ya FETÖ’ye ya Süleymancı’ya teslim ediyor. Böyle bir ruh hali hazırlıyorlar; ‘çaresiz insan’ ruh hali. Bu kadar insan çocuğunu neden PKK’ya verdi? Niye FETÖ’ye verdi? Yoksulluk onların iradelerini aldı ellerinden. CHP’nin bunları kökten eleştiren tek bir cümlesi var mı?”

“Güya muhalifler! Tarikatlara lafınız yok, uluslararası şirketlere lafınız yok, halkınızın elinden servetler alınıyor bunlara lafınız yok, sıcak para İngiltere’den gelecekmiş! Türkiye’yi soyan FETÖ ellerine metin tutuşturmuş… Ve bunlar muhalefet olacak, değil! Hepsi yalan…”


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.