Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

O görüntüleri Rus askerleri canlı yayınla paylaştılar

İletişimRus askerlerinin Ukraynalı sivillere ve askerlere işkence ettiğine dair internete düşen bir videoda Rusya ordusuna ait kamuflajlar içindeki bir grubun, Ukraynalı bir askeri hadım ettiği görüntüler canlı yayınla servis edildi.

ASKERE NE OLDUĞU BİLİNMİYOR

Kan donduran videoda Rusların elindeki bir bıçakla yerde yatan askere yöneldiği görülüyor. Görüntüdeki askere daha sonra ne olduğu bilinmiyor ancak acil tıbbi müdahale almadan kurtulmasının pek mümkün olmadığı düşünülüyor.

“VİDEO BÜYÜK OLASILIKLA GERÇEK”

Bağımsız araştırma kuruluşu Bellingcat’ten araştırmacı Aric Toler, The Times’a yaptığı açıklamada videonun büyük olasılıkla gerçek olduğunu belirterek, Severodonetsk kentinin alınmasından kısa bir süre sonra Rus askerlerinden bazılarının Rus devlet medyasında görüntülendiğini açıkladı.

SUÇU BİRBİRLERİNİ ÜSTÜNE ATMAYA ÇALIŞTILAR 

İnternet kullanıcıları şimdi talihsiz Ukrayna askeri ile ona eziyet eden Rus askerlerinin kimliklerini belirlemeye çalışıyor. Sosyal medyadan bazı kullanıcılar söz konusu kamuflajların Çeçenlere ait olduğunu öne sürerken diğerleri ise askerlerin Rosgvardia biriminden olduğunu iddia etti.

RUSYA BUNUN BEDELİNİ ÖDEMELİ

Korkunç görüntülere Ukrayna’dan tepki gecikmedi. Ukraynalı milletvekili Inna Sovsun görüntüleri yayınlayan ilk resmi isim oldu ve sosyal medya hesabından, “Rus Nazi’ler Ukraynalı askere yaptıklarının bedelini ödemeli. Bu kabusu tamamen durdurmak için ihtiyacımız olan silahları verin. Dünya bunlar olmuyormuş gibi davranamaz” mesajını yayınladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.