Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Nevresim Takımı Modellerinde Cıvıl Cıvıl Renkler

İletişim


Nevresim takımı, en fazla tercih edilen yatak odası ürünler arasında yer alır. Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan takımlar şeklinde satılır. Kullanımı, yorganı ve yastığı kılıf ile kaplamaktır. Yatağa çarşaf serilir ve yastıklara kılıf takıldıktan sonra, yorgan nevresim ile kaplanır, yani nevresimin içine yorgan ve benzeri şeyler koyulur. Nevresim takımı ile pike takımı arasındaki en önemli fark nevresim takımının bütün mevsimlerde serilebilmesidir. Pike takımı ise genel olarak yazları tercih edilir. Her iki üründe yatakların kaplanması için kullanılır.

Nevresim  takımı sadece nevresim çarşaf ve yastık kılıfından oluşur. Düz renkli ve ya desenli çarşaflarını çeşitli tasarımlara sahip ürünlerle kombin yapmak isteyenlerin tercih ettiği bu nevresim setleri, tek kişilik olduğunda tek bir yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim ile çift kişilik olduğunda ise iki yastık kılıfı ile daha büyük ebatta üretilir.

Nevresim Takımı Fiyatları

Yatarken konfor ve sağlıklı bir uyku isteyen kişiler, genel olarak pamuk Olan nevresim takımlarını tercih eder. Ürünün doku hissi çok önemlidir yani, yumuşaklığı yüksek olmalıdır. Kesinlikle terletmeyen ve pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Daha sağlıklıdır ve ayrıca canlı görünür. Nevresim takımı fiyatları da merak edilir. Fiyatlar kaliteye ve markaya göre değişiklik gösterir. Nevresim takımı satan birçok marka vardır. Uyku insanın hayatında çok önemli olduğu için, kaliteden ödün vermemek gerekir. https://www.madamecoco.com/nevresim/  adresinden modellere göz atabilirsiniz. 

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.