Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Motorine büyük indirim geldi! Bakın motorinin litre fiyatı kaç lira oldu

İletişim


Akaryakıt fiyatlarında büyük indirim oldu. Bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatında indirim olacak. Motorinin litresi 2 lira 50 kuruş düştü. Motorinin litresi İstanbul’da 27.49’a, Ankara ve İzmir’de ise 27.64’e kadar gerildi.  Yarın geceden itibaren motorine 84 kuruşluk bir indirim daha gelmesi bekleniyor. Toplam indirimin 3.34 kuruş olması bekleniyor.

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR’DE MOTORİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLDU?

İndirimin ardından İstanbul’da 29.99’dan satılan motorinin litresi 27.49’a düştü. Motorinin litresi Ankara ve İzmir’de 30.14’ten 27.64’e geriledi.

AKARYAKIT FİYATLARI İLLERE GÖRE FARKLILIK GÖSTEREBİLMEKTEDİR

Akaryakıt fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.