izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Modern Dekor Dikey Bahçe Sistemleri ve Yapay Dikey Bahçe Hizmetleri Sunuyor

İletişim


Yapay dikey bahçe sistemleri, son zamanlarda en çok tercih edilen dekorasyon türüdür. Evlerde , ofis, işletme, balkonlarınızda en çok tercih edilen uygun yapı süslemelerinin başında gelir. Dikey bahçe uygulamaları ortama şık ve yeşil bir hava katması doğayla iç içe izlenimi sunmaktadır. Dikey bahçe sistemleri denildiği zaman akla ilk gelen,iç mekan teras, balkonlar akla gelmektedir. Ayrıca lokanta gibi alanlar ile ofis ve otel lobileri de yapay dikey bahçe sistemleri çok şık bir biçimde uygulanarak botanik bir görüntü izlenmi sağlamaktadır.
Türkiye’nin dört bir yanında dikey bahçe sistemleri kuran modern dekor şirketi yüzlerce müşterisine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Kafeler , restaurantlar, işyeri, oteller gibi mekanlarda çok sayıda yapay iç mekan tasarımları yapmaktadır. Modern Dekor şirketi tüm kullanılan yapay bitki ve çiçek gibi malzemeleri kendi üretmektedir. Bu sayede Türkiye’nin en iyi yapay bitki, ağaç ve çiçek üreticisi konumundadır.
Bu alanlarda hem şık hem de zarif görünüm sunan manzaralar içerisinde duvar panoları ilk göze çarpanlardır. Yeşil yapraklı bitkiler, çimlendirmeler, yosunlu süslemeler minik dallar en çok tercih görenlerdir. Mekân iç duvarlarını ya da istinat duvarlarını en zarif şekilde gerçeğinden ayırt edilmeyecek tarzda bu yapay bitkilerle kaplamak son derece tercih edilen oluşumlardır. Daire ve evleri birbirinden ayıran ortak balkon duvarları için de bu tasarımlar tercih edilir. Sıkı dokumaları ile ışık sızdırmaz olup, mahremiyeti korumaya yönelik tasarlanırlar.

Ortama Huzur Veren Yeşil Tasarımlar

 
Dikey bahçe modülü, hizmet veren pek çok sektörde uygulanan tasarımlardır. Bu mekan süslemelerine en çok; balkon, otel, kuaför, fotoğraf stüdyolarında rastlamak söz konusudur. Yeşilin doğal yapısı, içinde oturan kişilere huzur ve mutluluk sunacaktır. Bakımı kolay, solma ve bozulma riski olmayan yapma çiçekler ve dallarla ortam son derece şık ve huzurlu görünecektir.

Dikey bahçe modülü farklı ışık kombinasyonlarını da sağlaması açısından son derece önem taşıyan süslemelerdir. Farklı tasarımlara sahip çok sayıda model, değişik ebatlarla satışa sunulmaktadır. Duvar yüksekliği, en ve boy hesaplamaları ile dikey bahçe modülleri farklı fiyatlarda yer alır. Ortama yakışan modeller için zengin içerikli olan bahçe süsleme sitelerinin tercih edilmesi önerilir.

Bahçe Süslemeleri

Yapay bahçe saksılarıbahçelerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Aranjman ve yapay çiçekler yaşam alanlarına şıklık ve güzellik katan unsurların başında yer alırlar. Bu sayede çok sayıda kişi, içinde yaşadıkları ortamı daha güzel ve huzurlu hale getirecek yapay çiçeklendirmelere yönelirler.  Bahçe süslemeleri içerisinde en çok çit süslemeleri, kamelya sarmaşıkları öne çıkar.

Bahçeleri farklı bir görünüme kavuşturmak için de sarmaşıklar ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Sarmaşıkların çok farklı tasarımları ve farklı uzunlukları yer alır. Evlerin girişlerinde yapay saksılı minik ağaçlar da son derece tercih edilen süslemelerdir. Gerek bahçelerde gerekse de evlerin antrelerinde bu bitkiler son derece şık duracaktır.

Şık Peyzaj Uygulamaları

 
Balkon iç ve dış mekan yapay dikey bahçe dekorasyonu uygulamaları da peyzaj uygulamalarının birer parçasıdır. Yaşam alanlarını güzelleştiren bu tasarımlar, uzun ömürlü olmaları sebebiyle de tercih edilirler. Bu konuda çok farklı ve şık tasarımları https://www.moderndekor.com.tr sitesinden temin etmek söz konusudur. Özgün tasarımları ve model zenginliği olan markaların başında gelmektektedir.
 
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.