izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Mobil Satışın En Geniş Deterjan Kataloğu!

İletişim


Mobil satış alanında geniş bir katalog yayınlayarak ürünlerini herkese tanıtan Anakim kimya firması, 2002 yılında çıktığı bu yolculukta büyümeye gitmek için yeni ortaklarla masa başına oturdu. Türkiye’nin en geniş perakende deterjan markası olarak, tüm ürünlerini semtlerde ve mobil satış noktalarında satışa sundu.

Binlerce Deterjan Sadece Deterjan Pazarında!

Deterjan pazarı, otomobil, ev ve endüstriyle deterjan ürünlerine yer vererek, herkesin kısa sürede binlerce ürüne ulaşmasını sağlayacak yeni satış alanlarına yer verdi. Mobil alanda deterjanpazari.com adresi üzerinden tek tıkla alışveriş yapabileceğiniz bir perakende satış politikası sunarken, her semte zincirleme mağaza açarak da herkese ulaşmayı hedefledi.
2022 yılında en çok satış yapan markalardan biri olarak emin adımlarla ilerlediği bu yolda, kalite, uygun ve ekonomik fiyatlarla toplu satış politikasını uygulayacağını da bizlerle paylaştı. Hem eski hem de yeni müşterilerine göre dijital satış alanları ve semt satış noktaları düzenleyen firma, kısa zamanda büyümeye giden yatırımcılardan biri olmayı da başardı.

Yeni Ortaklar, Yeni Projeler!

Yeni projeler geliştirerek, satış alanını genişletmiş, 2021 yılında da hayallerini gerçekleştirmiştir. Firma bünyesinde yeni ortaklarla büyümeye giderek, iş hayatında yeni bir noktaya taşındı. Dijital perakende ve semt üzerinden zincir mağaza açarak otomobil, ev, endüstri ve kişisel hijyen üzerinden hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerledi. Şimdi yeniden üretimde devrim yaparak kendini gerçekleştirmeyi hedefliyor.
https://www.deterjanpazari.com/
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.