Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Mevlüde Teyze, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü: Erdoğan döneminde bolluğu gördük

İletişim


Elazığ’da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Teyze, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü. 

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve beraberindeki heyet, Kapalı Çarşı ziyareti esnasında emekli bir teyze ile karşılaştı. Heyet ile yaşlı teyze arasında ekonomi konusu açılınca Mevlüde teyze heyete tepki göstermiş ve gündeme gelmişti. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Mevlüde teyzeyi arayarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmelerini sağladı. Yaklaşık 10 dakika süren ve samimi geçen sohbet ortamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlüde teyzenin halini hatırını sordu.

Mevlüde teyze ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Elazığ’a gelen CHP heyeti ile karşılaşmasını anlattı ve ‘Millet olarak Erdoğan bolluğu gördük’ ifadelerini kullandı. Mevlüde teyze, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a millete hizmet yolunda verdiği mücadelede yar ve yardımcısı olması için Yüce Allah’a her daim dua ettiğini söyledi.

ERDOĞAN ‘MEVLÜDE TEYZE’NİN SÖZLERİNİ HATIRLATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri’deki konuşmasında muhalefete, Elazığ’da CHP heyetine tepki göstererek gündeme gelen 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu’nun sözleriyle yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığında 10 milletvekilinin katılımıyla oluşan CHP Ekonomi Masası heyeti Elazığ’daki ziyaretinde 74 yaşındaki Mevlüde Benderlioğlu’nun “Niye ortalığı katıyorsunuz? Hiç bir şey pahalı değil, herkes alıp yiyor.” tepkisiyle karşılaşmıştı.

ERDOĞAN’DAN CHP’YE MEVLÜDE TEYZE TEPKİSİ

Erdoğan bugünkü konuşmasında “İçimizdeki gafillere sesleniyorum. Yalanla, dolanla siyaset yapmayı bırakın. Ankara’nın dışına çıkın. İşçinin, esnafın arasına çıkın. Elazığ’da karıştınız, memur hanım cevap verdi. Ben elimdeki torbayla eve gidiyorum, halimden memnunum. Siz içeriye cevap yetiştireceğinize dışarıya cevap yetiştirin dedi” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.