istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Metin2 Pvp Serverler Küllerinden Yeniden mi Doğuyor?

İletişim


2005 yılının başlarında yayına başlayan Metin2 üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen bugün halen yüksek oyuncu kitlesine sahip başarılı bir MMORPG oyun. Metin2 pvp serverler in bugün halen bu kadar çok oyuncuya sahip olmasının belirli nedenleri bulunuyor. Metin2 genel olarak incelendiğinde gündelik hayatımızı yansıtan bir yapıya sahip. Çok büyük kurgularla hazırlanan bu oyun savaş, gelişim, ticaret, arkadaşlık gibi kavramların tamamını içerisinde barındırıyor.
Öyle ki oyunda bindiğiniz atın bile gelişimi ve yükseltmesi mevcut. Oluşturduğunuz karakterin aksesuarlarını diziyor ardından bu aksesuarlara artı basarak savunma değerlerini yükseltebiliyorsunuz. Silah, zırh gibi dışarıdan gözüken itemlerinizin seviyelerini arttırdıkça parlaklık değerlerini yükseltiyor ve diğer alt seviye silahlardan farkını diğer tüm oyuncuların görmesini sağlayabiliyorsunuz.

Pvp serverler kendi aralarında birçok kategoriye ayrılıyor. Metin2 pvp serverler yıllar geçtikçe gelişti ve birçok yeni özellik kazandı. Bu özellikler bazı oyuncular tarafından hoş karşılanırken bazı oyuncular tarafından beğenilmedi. İşte bu durum farklı özelliklere sahip pvp serverler in çoğalmasına ve türemesine neden oldu.

  • Wslik Pvp Serverler ( 98-99 , 90-250,250 başlangıç)
  • Emek Serverler ( 1-105)
  • Old School ( 1-99 )
  • Farmlık Pvp Serverler ( 55-120,1-120)

 ortaya çıktı. Her oyuncu kendi beğendiği tarzda bir oyun yapısı benimseyerek istediği bir pvp de karakterini geliştirebiliyor.
 
Metin2’den sonra birçok oyunun ortaya çıkmasına rağmen piyasada tutulan karakter geliştirme oyunları arasın en popüler ve damga vurmuş olan oyun metin2 serverlerdir. Metin2 TR oyuncuların isteklerine yanıt veremez hale geldiği için oyuncular kendi zevklerine uygun pvp serverler de oyunun keyfini çıkarabiliyor.

Metin2 Pvp Serverler de Hangi Karakterler Var?

Metin2 pvp serverler de 4 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterler ;

  • Savaşçı
  • Ninja
  • Sura
  • Şaman

Tüm bu karaketlerin kendilerine uygun efsunları, itemleri bulunuyor. Oyun genel olarak bakıldığında büyük bir emek ve uğraş ile ortaya çıkarılmış. Gerek görevler gerek beceri geliştirmeleri gibi oyunun sürekliliğini ve akıcılığını sağlayan birçok özellik mevcut. Karakterinize uygun efsunları ve itemleri elde etmek için emek vermeniz gerekiyor bu durumda metin2server oyuncularının oyundan çok daha fazla zevk almalarını sağlıyor.

  • Elbette tüm pvp serverler tamamen emek oyun yapısı üzerine kurulu değil. Eğer çok fazla uğraşmak  ve emek vermek istemiyor itemlere daha çabuk ulaşmak ve direk ws atmaya başlamak istiyorsanız wslik pvp serverler de mevcut. Bu pvp serverler de karakter son levelde başlıyor, oyun içerisinde düşürmeniz ve artı basmanız gereken zırhlar, silahlar, iç itemler satıcılardan kolayca alınabiliyor.

Yapmanız gereken tek şey kendi bilginize ve tecrübelerinize göre bu itemlere efsun getirmek ve diğer oyuncular ile ws atmaya başlamak olacaktır.
 
Kaynak : http://pvpserverci.com/
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.