Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Mehmet Ali Erbil’e şok saldırı! Kamera görüntüleri ortaya çıktı

İletişim


Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, haziran ayında İstanbul Sarıyer’de bulunan ünlü bir balıkçıda arkadaşlarıyla bir araya geldi. Yabancı uyruklu şahıslardan oluşan grup ile Erbil’in masası karşılıklı sohbet etmeye başladı. Şasa isimli bir genç adam ise Amerikan vatandaşı olduğunu ve komedyeni çok beğendiğini belirterek Erbil’in masasına gitti.

Amerika’da tanınan biri olduğunu söyleyen Şasa, Erbil’i dünyaca ünlü bir dergiye çıkarabileceğini belirtti. Günaydın’ın haberine göre şahıs, alkolün etkisiyle bir süre sonra kusmaya başladı ve Erbil’e küfür ederek darp etmeye kalkıştı. Sandalyeyle Erbil’e saldıran Şasa’yı arkadaşları sakinleştirdi.

POLİSLERİ ÇAĞIRIP ŞİKAYETÇİ OLDU

Mekanın güvenliğinin olaya müdahale etmesinin ardından Erbil, polis çağırarak şahıstan şikayetçi oldu. Şasa isimli kişinin Hollandalı olduğu belirlendi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.