izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşında? MasterChef Pelin sevgilisi

İletişim


Masterchef‘in dikkatlerin üzerine çeken güzel yarışmacısı Pelin Zaman‘ın sevgilisini öğrenenlerin ağzı açık kaldı. Pelin Zaman’ın ünlü şarkıcı Gökhan Akar ile birlikte olduğunu öğrenenler Pelin Zaman’ın hayatını daha yakından incelemeye başladı. Masterchef Pelin Zaman kimdir?  Masterchef Pelin Zaman kaç yaşında? Masterchef Pelin Zaman aslen nereli? Masterchef Pelin Zaman sevgilisi kim? MasterChef Pelin elendi mi? Detaylar haberimizde…

MASTERCHEF PELİN ZAMAN KİMDİR?

MasterChef Pelin 2 Mayıs 1988 yılında dünyaya geldi. Masterchef Pelin 33 yaşındadır. MasterChef Pelin, yarışmadan önce hava limanında yolcu hizmetleri memurluğunda çalışıyordu. İşletme mezunu olan Pelin Zaman, 2 yıl aşçılık eğitimi aldı. Dünya mutfağına oldukça ilgili olan yarışmacı, ileride kendisine ait bir işletme açmak istediğini ifade etti. Pelin Zaman bir dönem Amerika’da yaşayarak dünya mutfağında kendini geliştirdi.

Masterchef Pelin, sosyal medya platformu Instagram’da @pelinzamannn kullanıcı adıyla yer alıyor. Pelin Zaman’ın, 25 bin takipçisi bulunuyor.

MASTERCHEF PELİN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Sosyal medya hesaplarında sık sık paylaşımlar yapan Mastrechef yarışmacısı Pelin Zaman’ın ünlü şarkıcı Gökhan Akar ile aşk yaşadığı öğrenildi. Pelin Zaman ile Gökhan Akar aşkı, Gökhan’ın verdiği yanıt ile ilan-ı aşk etti.

Takipçilerinden gelen soruları cevaplayan Gökhan Akar, “Pelin Zaman neyin oluyor?” sorusuna sevgilisiyle fotoğrafını paylaşarak “Gönlümün MasterChef Türkiye şampiyonu. Kalbimin ta en içi” cevabını verdi.

GÖKHAN AKAR KİMDİR?

10 Ağustos 1989’da İzmir’de doğan Gökhan Akar, küçük yaşlarda müziğe merak saldı. Henüz 6 yaşında piyano çalmaya başayan Akar, müzik eğitimine devam ettiği esnada babasının orkestrasında müzisyen ve solist olarak sahne almaya başladı. Konservatuvarda öğrenciyken kurduğu özel dershanede bir süre müzik eğitimi verdi ve sahne çalışmalarını sürdürdü.

İlkokul sıralarında yazmaya başladığı şarkılar ve şarkı yazarlığı konservatuvar döneminde geliştirdi. Master eğitiminden sonra bir süre Amerika’ da Los Angeles ve New York ta yaşadı burada da eğitimine ve müzik çalışmalarına devam etti.

GÖKAN AKAR ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Şarkıcı Gökhan Akar 2019 yılında ölümden döndü. Kastamonu’da üniversitede yeni öğretim yılının açılışı sebebiyle konser vermeye giden Gökhan Akar’ın içinde bulunduğu otomobil ile minibüs çarpıştı. Kazadan yaralı olarak kurtulan Akar, yoğun bakımda 3 gün süreyle bilinci kapalı yattı.

MASTERCHEF PELİN ELENDİ Mİ?

MasterChef 28 Kasım’da yayınlanan bölümde Araz, Safanur, Hasan, Görkem, Mert ve Pelin potadaydı. İlk potadan çıkan Hasan, Görkem ve Mert çıkarken, Araz, Pelin ve Safanur ikinci kez eleme potasından çıkmak için savaş verdi. Potadan ilk çıkan isim Safanur olurken, hayallerine veda eden isim Pelin oldu. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.