izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

MANC Token Blockchain Tekonolojisiyle Fon Sağlayacak!

İletişim


Oyun dünyasında elde ettiği tecrübeler ile blok zinciri teknolosijini harmanlayarak Mancium Token birimini piyasalara süren Manc, bu sayede kullanıcılarına alternatif bir fonlanma seçeneği sunuyor. Yani Manc token ile birlikte, bağış toplama, hisse satma veya ön satışla yatırımcı çekme gibi fonlanma özelliği elde edilebilmektedir.

Fon Toplama Manc İle Mümkün

Mobil oyunlara olan ilgi her geçen artıyor. Oyun endüstrisi gelişmeye ve sürekli büyümeye devam ediyor. Yatırımcıların mobil oyun geliştiren girişimlere olan bakış açısı her gün olumlu yönde seyrediyor. Oyun şirketleri ise her gün gelişen ve büyüyen bu pazarda yerini sağlamlaştırmak için rekabetçi bir yapıya sahip olmanın yollarını arıyor.

Blok zincir teknolojileri sayesinde girişimler alternatif bir fonlanma seçeneği elde ediyor; Bu yöntemle bağış toplayabilir, hisse satabilir, ön satış haberlerinin ardından yatırımcı çekebilirsiniz. Aynı zamanda bu yöntemle girişimlerin toplulukla sıkı bir bağ kurmasının da önü açılıyor.

Kripto Para Birimi Fonu Nedir?

“Kripto para birimi fonu” terimi, çeşitli farklı dijital varlıkları içeren ve genellikle bir veya birkaç kişi tarafından yönetilen bir portföyü ifade eder. Yatırımcılar daha sonra bu fonları satın alabilirler, böylece fonun değeri arttıkça kârdan pay alabilirler.

Girişim sermayesi fonları, yüksek büyüme potansiyeli olan daha küçük işletmeleri satın almak için paralarını bir araya getiren çeşitli yatırımcıları içerir. Elbette kripto para fonlarında bu işler yeni projeler ve altcoinlerdir. Varlık veya varlıklar yeterli miktarda büyüdüğünde, genellikle satılırlar ve yatırımcılar kârdan pay alırlar.

Manc Token Fırsatları Nelerdir?

Oyun tasarımı yapan gençleri desteklemek için Manc School platformu önümüzdeki yıllarda aktif hale getirilecek. Oyun tutkunlarının oyun içi alım-satımlarda kullanabileceği değerli madeni icat edilecek. Oyunlar ile alakalı NFT koleksiyonları piyasaya sürülecek. Gamerlara dağıtılan hediye tokenlar sayesinde oyuncular şirketin yatırımcısı haline dönüştürülecek. Arzu edilen dövizlerin veya kripto para birimlerinin MANC token ile kolay takas edilmesi sağlanacak. Oluşturulan fon sayesinde oyunculara bağış yapılması ve oyun geliştiricilerin yatırım almasının önü açılacak.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.