Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Mahkum’un yıldızı İsmail Hacıoğlu’nun kız kardeşi olay oldu! Güzelliğiyle herkesi büyüledi

İletişim


Kadrosunda Onur Tuna, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı Mahkum dizisiyle seyirciyi ekrana kilitleyen ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu‘nun kız kardeşinin oyuncu olduğunu duyanlar şaşıp kaldı. 1985 doğumlu İsmail Hacıoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Mimar Sinan Üniversitesi’nde tiyatro bölümüne girmeye hak kazanan oyuncu, birinci sınıftayken okulu bıraktı.

GÖZLERDEN UZAK YAŞAM SÜRÜYOR

2001 yılında yer aldığı Bana Şans Dile filmiyle oyunculuğa adım atan İsmail Hacıoğlu; Sınav, Kabadayı, Meryem, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve Ayla gibi yapımlarda rol aldı. İsmail Hacıoğlu hakkında şaşırtan bir detay ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun kardeşi Kardelen Hacıoğlu’nun, Doğum ve Vuslat gibi yapımlarda oynadığını duyan şaşıp kaldı. Abisinden farklı olarak gözlerden uzak bir yaşam süren Kardelen Hacıoğlu, güzelliğiyle de dikkat çekti. Sosyal medyada epey aktif olan Kardelen Hacıoğlu, hayatına dair kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.