istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Lazer Kesim Makinesi Kullanım Alanları

İletişim


Lazer kesim makinesi materyalleri kesmeye, üzerine şekil vermeye ve kazımaya yarayan makinelerdir. Bu makinelerin sistemlerinde adından da anlaşılabileceği gibi lazer ışınları kullanılmaktadır. Oldukça yüksek bir teknolojinin eseri olan lazer kesim makinaları bilgisayarlara bağlı olan bir otonom sistemi ile çalışmaktadır. Belirlemiş olduğunuz şekillerde ölçülerde kusursuz kesimler yaparak farklı birçok alanda önemli bir kullanım alanı yaratmaktadır.
Ülkemizde lazer kesim makinaları denildiğinde bu alanda uzun yıllardır oldukça yenilikçi ve başarılı işlere imza atan MVD firması ön plana çıkmaktadır. Üretmiş olduğu lazer kesim makinesi ile farklı birçok sektörün ihtiyacını karşılamaktadır. 

MVD bünyesinde üretilen lazer kesim makinaları ile hassas ve hatasız bir sonuç elde etmek isteyen ve yüksek hızda sorunsuz bir işleyişi ulaşmak isteyen birçok sektöre hizmet verilmektedir. Bu makinalar farklı tipteki organik ve inorganik pek çok malzemeyi istenilen ölçülerde ve özelliklerde kesme özelliğine sahiptir. Bu malzemeler aşınmaya maruz kalmadan çok hızlı bir şekilde CNC kontrol ünitesinde yer alan değerlere ve bilgilere göre kesme işlemi yapmaktadır.

MVD Lazer Kesim Makinesi Özellikleri

MVD markası bünyesinde üretilen lazer kesim makinası oldukça pratik bir kullanım için özel olarak Dizayn edilmektedir. Minimum bir yerleşim alanında maksimum verimlilikte kullanabileceğiniz bu makinalarda dünyanın en yaygın olarak kullanılan ve en çok güven duyulan lazer kesim kafaları kullanılmaktadır. Makina bünyesinde bulunan led durum göstergeleri makinalı çalışma esnasında motor ve kafa ile ilgili sistem durumu ve sıcaklık bilgilerini detaylı bir şekilde iletmektedir.

MVD lazer makineleri otomatik yükseklik kontrol sensörü ile her zaman yüksek kalitede kesimler elde etmenizi hedeflemektedir. Eğer farklı kalınlıklarda ve farklı türlerde malzemeler kullanıyorsanız bu özelliklere göre tüm kesin bilgileri CNC ünitesi tarafından ayarlanabilmektedir.

Yüksek teknolojili ve uygun fiyatlı lazer kesim makinası modelleri için https://www.mvd.com.tr/tr/urunler/fiber-laser-ilaser   ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.