izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Lamar Porselen Nedir?

İletişim


Lamar porselen, 320 cm x 80 cm ebatlarına sahip özel bir levha çeşidi olarak bilinmektedir. Bu levhalar porselen tezgâh, masa, duvar kaplama ve diğer pek çok alanda kullanılabilecek özel seçeneklerden bir tanesidir. Kullanışlılığı sağlaması kadar ihtiyaçlara cevap verebiliyor olması da lamar porselen çözümlerini değerli kılar. Beta Granit olarak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek seçeneklerle lamar porselen alternatiflerini sunuyoruz.
Porselen levhalardan elde edilen lamar levhalar ince kil ve minerallerden imal edilerek yaklaşık 1000 derecelik fırınlarda pişirilmektedir. Yüksek sıcaklıklarda ve kusursuz bir kompozisyonla tasarlanmaları nedeniyle beklentilerin ötesinde çözümler sağlar. Su emme oranı ve ısıya dayanıklılığı bağlamında ilgi çekici olan lamar porselen alternatiflerine siz de Beta Granit ayrıcalıklarıyla sahip olabileceksiniz.

Lamar Porselen Özellikleri Nelerdir?

Lamar Porselen, kaliteli ve kullanışlı bir porselen çözümünden fayda sağlamak istiyorsanız dikkat edeceğiniz pek çok seçenek var. Bu noktada aşağıda sıralanan alternatifleri dikkate alarak ne tür ayrıcalıklara sahip olabileceğinize bir göz atın.

Ultraviyole Işık ve Isıya Dayanıklılık

Lamar porselenin en ideal yanlarından bir tanesi ısı ve ışığa karşı çok dayanıklı olmasıdır. Mutfakta tezgahların çok çabuk bir şekilde hasar görmesinden kaynaklanan sorunların üstesinden gelmek adına ultraviyole ışık ve ısıya karşı dayanıklılığı dikkate alarak hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Kimyasal Direnci Yüksektir

Lamar porselen alternatiflerinden bir tanesine sahip olmak istiyorsanız dikkat edeceğiniz en önemli konulardan bir tanesi de kimyasal direnç olacaktır. Zira limon, sirke ve ev temizlik ürünlerinin yoğun bir şekilde kullanılması kimyasal çözünmeye neden olur. Bu da porselenin çabucak zarar görmesine yol açmaktadır. Dikkatli bir şekilde kullanılması gereken alternatiflere karşı dayanıklı olması dayanımı arttırır.

Lekeye Karşı Güçlüdür

Lamar porselenleri diğer alternatiflerden ayıran en önemli özellikleri lekelere karşı dayanıklı olmalarıdır. Çünkü bu ürün farklı üretim teknikleri ile ortaya çıkarılmaktadır. Asidik ürünler ve çamaşır suyunun yüzeye işlememesi sayesinde de lekelenmeler söz konusu olmaz.
Tüm bu özellikleri değerlendirildiğinde Lamar Porselen ayrıcalıklı bir çözümdür. Beta Granit ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vererek kaliteye kapı aralayabilirsiniz.
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.