istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Lake Kapı Modelleri

İletişim


Lake kapı denildiği zaman aklımıza ilk gelen şey fabrikasyon üretim olan hazır kapı değil de el ile veya makina ile yapılan kapı türüdür. Cilalı olarak bilinen ve genel olarak beyaz renkte olan kapılar “Lake Kapı” olarak adlandırılır. Bu kapı modelleri genel olarak iç mekânlarda kullanılır. Temizliği kolaydır. Nemli bir bez ile hafif silindiği zaman yeterli olacaktır.
Lake kapı model ve görüntü bakımından zarif olduğu için, darbe olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca ve temizliği de deterjan, kimyasallığı çok olan deterjanlar ile temizlik yapılmamalıdır. Özellikle kullandığınız kapı, lake kapı ise her ay temizlik yapılması ve silinmesi gerekir. Har mağazada ya da üretim yerinde lake kapı bulmak mümkündür. Bunun dışında lake kapılar, cila işlemleri kalitesine göre değiştiğinden dolayı bu kapıları satın alırken cila işleminin nasıl bir kalite de olduğuna bakmak gerekmektedir.

Lake Kapı Özellikleri

Lake kapıların özelliklerini kullanmadan önce, bilmek gerekir.  İlk olarak bu kapılar menteşeden üretilen ve kaliteli olan, beyaz cila üzerinde kaplı olan kapı modelleridir. Lake kapılar camlı ve ya camsız olarak üretilebilir. Sadece cilalı olan bir kapılara verilen isimdir. Her ne kadar fabrikasyon ve presleme olarak üretilse de, cila işlemleri beyazdır ve en az 2-3 kat cila yapılarak imal edilir. Lake kapıların kaliteli olanları,  kolları ve menteşe kısmı oksitlenmelere karşı sağlam olandır. Bu kapılar gerçekten özellikleri fazla olan bir kapıdır. Titiz olan, dikkat çekicilik isteyen, farklılık isteyen ve kalite isteyen lake kapı tercih etmelidir. Diğer kapılara göre bu çok daha dekoratif ve zarif bir görünüme sahiptir ve bundan dolayı fiyatı daha yüksektir.

Lake Kapı Fiyatları

Lake kapı fiyatları da merak edilir. Güzel bir görüntüsü olduğu için, birçok kişi lake kapı tercih eder. Lale kapı fiyatları standart kapı fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunun sebebi bir kaç kez cila işleminden geçmiş olmasıdır. Ürünün kalitesine göre fiyatları değişiklik gösterir. https://www.adakapi.com/lake-kapi-modelleri adresinden bu konu hakkında detaylı bilgi alabilir, fiyatları hemen öğrenebilirsiniz.
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.