istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Kulu’da tiyatro gösterisi beğeni topladı

İletişim


Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Kulu Düden Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından tiyatro gösterisi sunuldu. 13 kişilik bir ekip ile hazırlanan ve lise öğrencilerine yönelik olan tiyatro gösterisi, Kulu Belediyesi Kültür Merkezi salonunda sahne aldı. Yönetmenliği ve uyarlaması Düden Anadolu Lisesi öğrencisi Ebubekir Kılıç tarafından hazırlanırken, “12 Öfkeli Adam” tiyatro oyununun ise 1955 yılında Reginald Rose tarafından yazıldığı öğrenildi.
 
Sergilenen tiyatro gösterisine, Kulu Kaymakamı Ali Edip Budan, Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, Şube Müdürü Hacı Bakırtaş, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. 
 
Kulu Kaymakamı Ali Edip Budan, tiyatro gösterisi sonrası ekiple bir araya gelerek, sergiledikleri başarılı oyunlarından dolayı tebrik etti.
 
Tiyatro oyununun belirli periyotlarla ilçedeki liselere, ortaokulları ve halka sergileneceği belirtildi. 
 
Ertan Özkök/Kulu

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.