Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Kripto varlığınızı nakde çevirmenin en kolay yolu: NakitCoins

İletişim


on dönemin en karlı yatırım araçlarından biri olan kripto paralar, bir süredir bu özelliğini yitirmiş olsa da gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Bu yatırım aracında yaşanan ciddi düşüşler sonrasında da pek çok insan ellerindeki kripto varlıkları nakde çevirmek için güvenilir kaynak arayışına girdiler.
 
Bugün kripto paralara dönük yapılan en önemli eleştirilerden birinin hiçbir fiziki varlığının olmaması olduğu pek çok kişi tarafından biliniyor. Bu durumun elbette pek çok avantajının yanı sıra dezavantajlarının olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz.
 
Ancak biz burada elinizdeki kripto varlıkları fiziki düzeyde işletebileceğiniz yeni bir platformdan bahsediyor olacağız: NakitCoins.
 

Elinizdeki tüm kripto varlıkları kolayca fiziki olarak nakde çevirin.

 
NakitCoins, Türkiye’nin ilk fiziki kripto para alım satım bürosudur. Şimdilik 3 şubesi olan büronun İstanbul’da 2, Ankara’da 1 şubesi bulunuyor. NakitCoins; İstanbul merkezi Taksim’de 1 şubesi Kapalı Çarşı’da yer alıyor. Ankara şubesi ise Çankaya Kavaklıdere’de yer alıyor.
 
Kripto kullanıcılarının tüm alım satım işlemlerini rakipleri gibi online ortamda da sürdüren NakitCoins’in geleneksel yatırımcılar için kripto para alım satım ofislerinin olması Türkiye’de bu alanda bir ilki gerçekleştirmesine olanak sağlamıştır. Nitekim bu da Türkiye’deki kripto para sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlamıştır.
 
Zira NakitCoins’in sunduğu hizmet sayesinde elinizdeki kripto varlıkları çok hızlı bir şekilde doğrudan bir döviz bürosu gibi anında nakde çevirebilirsiniz. Aracı olmaması ve bu işlemin doğrudan ofisten yapılması bekleme sürelerini ve komisyonları da azaltmaya yardımcı olmaktadır.
 

Banka hesapları ile mücadeleye son veriliyor.

 
Bugün kripto paralara yatırım yapan kişilerin en büyük şikayetlerinden biri aracı bankalar ile alım satım yapılma zorunluluğu nedeniyle ortaya çıkan işlem ücretleri ve komisyonlar. İşte NakitCoins’in bu maliyetleri de minimuma indirme gibi bir misyonu bulunuyor.
 
NakitCoins’in hem fiziki hem de online işlem yapma olanağı sunan mobil araçları ile hem kripto para satın almak hem de satışını gerçekleştirmek oldukça kolay ve satışın ardından işlem miktarını saniyeler içerisinde nakit olarak alabilmeniz mümkün. Bu da yatırımcıların acil nakit ihtiyaçlarının çözümü için esneklik sunuyor.
 
İstanbul’un en merkezi yerlerinden Taksim Gümüşsuyu merkez şubesi ve İstanbul finans piyasasının kalbi olan Kapalı Çarşı gibi iki şubesinin olması; ulaşımın oldukça kolay olmasını sağlıyor.
 
NakitCoins tarafından sunulan bu özel hizmet, araya başka bir banka gibi aracı kurumu almadığı için kullanıcıların özel bankaları gibi işlem görmesini de sağlıyor. Kısacası NakitCoins, kripto varlık yatırımcıları için tanımadıkları ve hiç görmedikleri aracılar ile işlem yapılması durumunu ortadan kaldırıyor ve yatırımcıların yatırımlarını hızlıca nakde çevirmelerine olanak tanıyor.
 
NakitCoins her ne kadar şimdilik sadece İstanbul ve Ankara’da hizmet veriyor olsa da Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortakları ile kripto varlıklarını hızlıca nakde çevirmek isteyenler için NakitCoins güvencesi ile işlem yapılmasına da olanak sağlıyor. Halihazırda Türkiye’nin dört bir yanında hızla büyüyen NakitCoins çözüm ortaklığı programı sayesinde kripto varlıkların likidite sorunu da Türkiye içerisinde hızlıca çözülmeye başlıyor.
 
 

 
NakitCoins’ten alınan ve NakitCoins’e satışı yapılan tüm kripto varlıklar anında NakitCoinsWallet mobil uygulaması aracılığıyla takip edilebiliyor. Bu da aynı zamanda kripto varlık transferlerinin de güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlayarak farklı bir aracı gerekliliğinin ortadan kalkmasını sağlıyor.
 
NakitCoins’in hızlı işlem esnekliği ve düşük komisyon oranları ile artık kripto para varlıklarınızı likit hale getirmek ek aracılara gerek kalmadan mümkün hale geliyor. Siz de kripto paralar ile yakından ilgileniyorsanız hemen şimdi NakitCoins ile işleme başlayın ve nakitsiz kalmayın.
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.